MAJ 2013: Ogólnoświatowy kataklizm może doprowadzić do końca świata!

Spowoduje go wyjątkowo groźny słoneczny „efekt Carringtona”.
MAJ 2013: Ogólnoświatowy kataklizm może doprowadzić do końca świata!
24.03.2011

Współcześni ludzie są w ogromnym stopniu zależni od elektroniki i elektryczności. Komputery pozwalają im kontrolować ruch lotniczy, systemy obrony, czy elektrownie atomowe. W maju 2013 roku wszystko może się jednak zmienić.

Jak donoszą naukowcy z Narodowego Centrum Badań Kosmicznych, Słońce wchodzi właśnie w fazę wzmożonej aktywności. Co to oznacza dla nas? - W maju 2013 roku do Ziemi może dotrzeć zabójcza energia, która wywoła silne burze elektromagnetyczne i wyładowania pola magnetycznego – informuje Fakt.pl. W jednej chwili przestaną więc działać pociągi, tramwaje, metro, windy, telefony, radio i telewizja. W końcu zabraknie też wody.

Zdaniem prof. Zbigniewa Jaworowskiego, wybitnego polskiego radiologa, straty będą tak ogromne, że ludzkość na wiele lat pogrąży się w chaosie. Czy można się przed tym w jakikolwiek sposób uchronić? - W USA już ruszyły przygotowania do tego, by w możliwie największym stopniu zneutralizować skutki katastrofy. NASA bez przerwy śledzi wybuchy na powierzchni Słońca. Podobne prace trwają w Europie. Unia Europejska już wydała 22 miliony euro na ochronę swojej sieci energetycznej przed ewentualnym zagrożeniem z kosmosu - informuje "Super Express".

Podobne zjawisko miało miejsce już 150 lat temu, jednak wówczas ludzie nie korzystali z sieci elektrycznych. Dziś burze elektromagnetyczne i wyładowania pola magnetycznego oznaczają jedno - ogólnoświatowy kataklizm.

Maja Zielińska

Zobacz także:

2-letnia Wiktoria została zakatowana na śmierć przez WŁASNEGO OJCA! Morderca bił ją REGULARNIE przez rok, aż zabił!

Okrutnemu ojcu grozi kara TYLKO 12 lat pozbawienia wolności. Gdzie jest sprawiedliwość?!

Kontrowersyjna ustawa - alkohol w Polsce dopiero od 21 lat! CO O TYM SĄDZICIE?

Projekt ten ma pomóc w zwalczaniu alkoholizmu wśród nieletnich.

 

Polecane wideo

Komentarze (124)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 19:23
każdy artykuł o końcu świata ma swój ukryty cel, chodzi o to żeby ludzie myśleli że faktycznie umrą no np w tym wypadku w maju, no bo bez prądu mało kto sobie dzisiaj poradzi... zaczną wydawać pieniądze, no bo po co komu po śmierci forsa, przez co napędza się gospodarka danego kraju :) a końca świata i tak nie będzie ;)
odpowiedz
MAJ 2013 TEN CO NAPISAL TEN ARTYKOL (Ocena: 5) 28.12.2012 02:03
TEN CO NAPISAL TEN ARTYKOL...HMMM...JAK GO NAZWAC? DEBILEM,KRETYNEM ALBO KIMS Z SEKTY..... TAK Z SEKTY KTORA OD "SLABYCH" LUDZI WYLUDZI KASE....ZE NIBY UFO PRZYLECI ALBO SWIECI ICH OCALA....... NOSH CZYTAM I CZYTAM TE BZETY I AZ MI SIE PLAKAC CHCE ZE TYLE KRETYNOW CHODZI PO NASZEJ ZIEMI ...A JUZ NIE CHCE MI SIE GADAC ...
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 28.12.2012 01:57
i jeszcze jedno o tym zapowiadanym koncu SWIATA.....czemu wszyscy tzw sekty ograbiaja ludzi co im wierza??? JAK BEDZIE KONIEC SWIATA ALBO KATAKLIZM TO NAM MALUCZKIM I TAK NIC NIKT ALBO NIC NIE POMOZE
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 28.12.2012 01:53
to dopiero mial byc 21 12 2012 a teraz te sekty juz sobie wymyslily 2013 ...przeciez to tylko wyludzanie pieniedzy................jak bedzie koeniec swiata czy kataklizm to po kiego....im kasa???????????? zastanowcie sie kochani ...pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 19:43
Ludzie tu nie chodzi o koniec świata a o kataklizm czytajcie uważnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie