Nadopiekuńcza matka zabiła trójkę swoich dzieci, bo wierzyła, że po śmierci będą bezpieczniejsze! PSYCHOPATKA?

Oto do czego doprowadzić może zaborcza miłość.
Nadopiekuńcza matka zabiła trójkę swoich dzieci, bo wierzyła, że po śmierci będą bezpieczniejsze! PSYCHOPATKA?
14.03.2011

W jednej ze szkockich rodzin rozegrał się ostatnio nieludzki dramat. 47-letnia Teresa Riggi, nauczycielka gry na skrzypcach, z zimną krwią zabiła trójkę swoich dzieci. Okrutnej zbrodni kobieta dokonała za pomocą trzech noży. Każdy wbiła osiem razy w ciałka swoich bezbronnych dzieci.

Jak donosi policja, miejsce mordu wyglądało, jak swoista inscenizacja z jakiegoś horroru. Ciałka 8-letnich bliźniąt Gianluci i Augustino i ich młodszej siostrzyczki, 5-letniej Cecilii, leżały w wielkiej kałuży krwi. Po całym mieszkaniu rozchodziły się dźwięki mrocznej, kościelnej muzyki. Całe wnętrze zniszczone było przez eksplozję gazu, którą morderczyni spowodowała, aby zakryć ślady swojego okrutnego czynu. Sama przestępczyni, po dokonaniu zabójstwa, próbowała popełnić samobójstwo, skacząc z drugiego piętra. Kobietę udało się jednak uratować. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Bardzo wstrząsające są motywy zbrodni matki-morderczyni. Teresa twierdzi, że zabiła swoje dzieci, ponieważ zbyt mocno je kochała. Egoistyczna, zaborcza miłość sprawiła, że zapragnęła ona zatrzymać je tylko dla siebie. Kobieta długo nie mogła mieć własnego potomstwa i kiedy wreszcie udało się to dzięki in vitro, nadopiekuńcza matka straciła głowę. Po urodzeniu maluchów zupełnie przestała zwracać uwagę na własnego męża. Całe dnie i noce chciała przebywać tylko ze swoimi pociechami.

Dlaczego więc dokonała tak straszliwej zbrodni, skoro tak bardzo zależało jej na ich szczęściu? Jak mówi adwokat morderczyni, Teresa wierzyła, że będą oni bardziej bezpieczni po śmierci niż mogliby być w życiu...

Karina Hefner

Zobacz także:

Kolejny kochany mężuś! Wlókł żonę na masce samochodu przez 65 km, bo się na nią zdenerwował!

Kobieta próbowała udaremnić mu wyjazd po rodzinnej sprzeczce…

28-latka z Opola co roku rodzi dziecko, które odbiera jej opieka! DO DOMU DZIECKA WŁAŚNIE TRAFIŁA 11 POCIECHA!

Nieodpowiedzialna matka ledwo wiąże koniec z końcem i nie stać jej na utrzymanie dzieci. Mimo to, co roku zachodzi w kolejną ciążę...

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 06:40
Jak można zabić własne dzieci... Ludziom to się w dupach poprzewracało!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 09:32
Co sie dzieje z tym swiatem!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 10:15
PSYCHOPATKA TO MAŁO POWIEDZIANE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2011 19:30
ona była z Ameryki. Ja bym nigdy nie zabiła własnego wroga, a co dopierodzieci... :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 16:55
jak w Inni z Nicole Kidman
odpowiedz

Polecane dla Ciebie