28-latka z Opola co roku rodzi dziecko, które odbiera jej opieka! DO DOMU DZIECKA WŁAŚNIE TRAFIŁA 11 POCIECHA!

Nieodpowiedzialna matka ledwo wiąże koniec z końcem i nie stać jej na utrzymanie dzieci. Mimo to, co roku zachodzi w kolejną ciążę...
28-latka z Opola co roku rodzi dziecko, które odbiera jej opieka! DO DOMU DZIECKA WŁAŚNIE TRAFIŁA 11 POCIECHA!
04.03.2011

Mały Jacuś urodził się w styczniu. Niestety, dziecko nie miało szans na szczęśliwe dzieciństwo w kochającej rodzinie. Tuż po porodzie chłopiec, jak większość swojego rodzeństwa, trafił do pogotowia opiekuńczego.

„Nowa Trybuna Opolska” donosi, że w sumie 28-letnia Jadwiga urodziła 13 dzieci, jednak bliźnięta zmarły podczas rozwiązania. Reszta pociech kobiety przebywa albo w domu dziecka, albo w rodzinach zastępczych.

Sąd umieszcza dzieci w placówkach opiekuńczych, ponieważ nieodpowiedzialna matka nie potrafi zapewnić noworodkom odpowiednich warunków bytowych. Ma maleńkie, zaniedbane mieszkanko z mikroskopijną kuchnią, gdzie ledwo mieszczą się dwie osoby. W pokoju panuje okropny rozgardiasz, a w dodatku nie ma tu łazienki, więc toaletę zastępuje… wiadro!

- Tam jest naprawdę bardzo trudna sytuacjawyjaśnia „Nowe Trybunie Oplskiej” Zdzisław Markiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu. - Warunki panujące w mieszkaniu i podejście do życia tych państwa, według nas nie spełniają przesłanek do tego, by wychowywane były tam dzieci. Ale to nie my je odbieramy. Taką decyzję podejmuje sąd. My tylko wydajemy opinie.

Z relacji gazety wynika, że pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie już nie raz wyciągali pomocną dłoń w stronę Jadwigi i jej konkubenta. Niestety, ich wysiłki na nic się zdają, ponieważ para nie zamierza zmieniać trybu życia jaki prowadzi. W efekcie, kobieta co kilkanaście miesięcy zachodzi w ciążę, a sąd średnio raz w roku wydaje decyzję o odebraniu jej praw rodzicielskich.

Natasza Lasky

Zobacz także:

VIDEO: Największy idiota w Wielkiej Brytanii?! 27-letni Deon zrobił sobie TATUAŻ NA TWARZY!

Trupia czaszka, którą mężczyzna wytatuował w najbardziej widocznym miejscu ciała, jest jego 37. tatuażem!

Najgrubsza nastolatka świata TYJE W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE! Waży już 254 kg!

Georgia Davis ma zaledwie 17 lat, ale jeśli dalej będzie tyła w takim tempie jak obecnie, za chwilę zacznie ważyć 300 kg!

Polecane wideo

Komentarze (123)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2011 12:35
Skandal, od kiedy państwo decyduje jakie warunki do życia dzieci są dobre? Żyjemy w chorym świecie!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 18:20
jasne, pieniądze jej dać. tylko pomysl czy chcesz zeby twoje podatki szly na takich darmozjadow.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 22:42
Powinni jej jajniki podwiązać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 11:00
moim zdaniem powinni jej dać pieniądze na utrzymanie przynajmniej jednego dziecka. Może w końcu ta kobieta byłaby szczęśliwa. Szkoda mi jej. Tylko polska jest taka poje.ana !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 15:54
dajcie jej lokum zastepcze, jakies pomieszczenie socjalne ! urzednicy nadaja sie do dupska!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie