LEKARZE: "Aborcja jest dla kobiety bezpieczniejsza od ciąży!"

Oto kontrowersyjny projekt brytyjskiego rządu!
LEKARZE: "Aborcja jest dla kobiety bezpieczniejsza od ciąży!"
04.03.2011

Brytyjscy konsultanci do spraw ginekologii przedstawili niedawno bardzo kontrowersyjny projekt. Rządowi działacze domagają się, aby kobieta w ciąży była informowana przez lekarzy, że aborcja jest bezpieczniejsza dla jej zdrowia niż urodzenie dziecka.

Chociaż projekt ten wywołał spore poruszenie wśród społeczeństwa, to jednak jego twórcy za wszelką cenę starają się przekonywać do swoich racji. Przede wszystkim wskazują na konieczność przełamania stereotypowego myślenia na temat aborcji.

Twórcy pomysłu twierdzą, że kobiety są wprowadzane w błąd, dostając zewsząd informacje o niebezpiecznych skutkach aborcji. Jak pokazują najnowsze badania, ryzyko powikłań po tym zabiegu wcale nie jest tak wysokie. Co więcej, większość kobiet po przerwaniu ciąży nie ma później żadnych problemów psychicznych, w ich świadomości nie pozostają żadne urazy.

Kontrowersyjny projekt wzbudził największe poruszenie wśród środowisk religijnych. Krytycy rządowego pomysłu oskarżają autorów zaleceń o promowanie samego zabiegu aborcji i tym samym prowadzenie działań niezgodnych z podstawowymi zasadami etyki.

Zagorzali przeciwnicy projektu nie wierzą również w to, że zabijanie nowego życia może pozostać zupełnie obojętne dla ludzkiej psychiki...

Karina Hefner

Zobacz także:

Robią lody z mleka karmiących matek! Smaczne i zdrowe czy OBRZYDLIWE?

Oferta ma przyciągnąć smakoszy, którzy gustują w produktach naturalnych.

Kontrowersyjna kampania społeczna: Budzi emocje, ale nam się podoba! VIDEO

Zobacz, w jaki zaskakujący sposób można zwrócić uwagę na problemy społeczne.

Polecane wideo

Komentarze (146)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 18:10
Sprzedam zestaw wczesnoporonny z Women On Web. Zestaw składa sie z 1 tab Mifepristonu+ 12 tab Misoprostolu. Cena to 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 66314trzy828. Polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2015 15:59
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:01
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 17:34
Witam sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Mozna go wykorzystac do 14 tygodnia ciazy. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. Mozliwy odbior osobisty, wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci jak i wszelkie inne opcje. Polecam! Kontakt 669632890
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 02.01.2015 15:28
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532
odpowiedz

Polecane dla Ciebie