Tragedia w Lewinie Brzeskim: Amstaff odgryzł głowę swojej właścicielce!

Martwą 50-latkę znalazł w mieszkaniu jej syn.
Tragedia w Lewinie Brzeskim: Amstaff odgryzł głowę swojej właścicielce!
26.02.2011

Fakt.pl donosi o tragedii, która wydarzyła się ostatnio w województwie opolskim. 50-letnia mieszkanka Lewina Brzeskiego została znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Kobieta miała częściowo zjedzoną głowę i szyję, a przy jej ciele siedział pies.

Zmasakrowane zwłoki matki jako pierwszy znalazł jej syn, który wrócił akurat z podróży zagranicznej. Natychmiast powiadomił o swoim przerażającym odkryciu policję.

Rany na ciele kobiety jednoznacznie wskazują na to, że wygłodniały Amstaff próbował zjeść swoją właścicielkę. Nie są jednak jasne okoliczności całej tragedii – nie wiadomo zatem, czy 50-latka poniosła śmierć na skutek ataku psa, czy też najpierw zmarła z przyczyn zdrowotnych, a dopiero po tym fakcie głodny Amstaff zaczął ją jeść. Sekcja zwłok ma wyjaśnić tę zagadkę.

Obecnie pies znajduje się pod obserwacją weterynarza, który ma zadecydować o dalszym losie zwierzęcia.

Maja Zielińska

Zobacz także:

30-letni „nianiek” - zboczeniec kolekcjonował brudne pieluchy swoich podopiecznych!

Jedna z najdziwniejszych i najobrzydliwszych spraw ostatnich lat! Opiekun do dzieci zbierał ich brudne pieluszki i ukrywał pod swoim łóżkiem. Co więcej, niekiedy sam je nosił!

Skandaliczne warunki we wrocławskim akademiku: Studenci muszą wchodzić pieszo na 23 piętro!

W budynku, który ma 85 metrów wysokości nie działa ponad dwudziestoletnia winda.

Polecane wideo

Komentarze (164)
Ocena: 4.98 / 5
...poirytowana (Ocena: 1) 14.06.2014 02:34
Dziwne, że w telewizji o tym nie było ;)
odpowiedz
Nacja (Ocena: 5) 27.11.2013 19:27
Jak czytam co za gowno tu opowiadacie to słabo mi sie robi :D Amstaff bez powodu nie gryzie to zawsze i powtarzam zawsze jest wina właściciela , niedopatrzenie lub nie właściwe ułożenie psa !!! Sam od siebie nie atakuje tylko dlatego , ze lubi... Bajka o jego 3 tonach szczekoacisku tez jest super :D bo niestety wynisi ona tylko ok. 133 kg :) a już na bank nie zaatakował pani dlatego , ze byk głodny :D ast bez jedzenia potrafi przeżyć dłużej niż człowiek ... Na bank ja zjadł jak jeszcze żyła i sama to sprowokowala lub wcześniej nie właściwie ułożyło psa ktory potem nie miał respektu przed nią i tak sie stało :/ nie można wymagać od psa czegoś czego sie go wcześniej nie nauczy ... Sama mam 2 asty , jedzą surowe mięsa i śpią mi na szyji i jakoś mnie jeszcze nie zjadly bo w odpowiednim czasie trzeba pokazać kto jest panem ... Większość ludzi bierze psa o którym gowno wie jak to jeszcze szczeniak to przecież szkoda na niego krzyczeć a potem już niestety jest na pokazywanie za późno ....
odpowiedz
hosearkadiomorales (Ocena: 5) 25.09.2013 21:09
wypuscic go !
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 11.09.2013 12:08
Szanowni Państwo każda wiadomość do gazety jest dobra. Ważne żeby nagłówek zaciekawił człowieczka i doprowadził do zainwestowania w tzw prasę. Jak ktoś lubi robić wielkie oczy to kupuje gazetkę fakt i się podkręca. Co do psów-Jestem właścicielem 3 psów. Nie są to amstafki. Powiem tak każdy pies jak i człowiek ma swój charakter. Amstaf, pudel, york i każdy inny który znajdzie się w rękach nieodpowiednich ludzi potrafi przyprawić o zawrót głowy, zdemolować dom i być psim terrorystom. Pies sam w sobie jest jednym z najwspanialszych stworzeń które żyją obok nas i na pewno nie żyje po to by zjadać ludzi. Powinniśmy się od psów uczyć m.in macierzyństwa , wierności, przyjaźni, bezgranicznego oddania. Skoro z głodu człowiek potrafi zjadać człowieka czemu dziwi nas to że głodne zwierzę zjada martwe zwłoki swojego właściciela. Może nie jest to miłe i apetyczne ale wszystkie stworzenia na ziemi chcą żyć. Fajnie by było żeby gazety tak jak chętnie napiętnują biedne amstafy pisały równie ochoczo o skali bezduszności ludzi w stosunku do zwierząt. Proszę chwalmy się jacy jesteśmy. Napiszmy wielkimi literami jakimi jesteśmy niszczycielami świata. Właścicieli amstafków i innych milusińskich zwierzątek serdecznie pozdrawiam. Dziennikarzy faktu też pozdrawiam i życzę im by spod ich piór wychodziły naprawdę dobre, prawdziwe i niezależne artykuły. Pamiętajcie Państwo jak wielką moc sprawczą posiadają media, zatem korzystajcie z tej mocy ale......mądrze.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2012 15:03
Tutaj wpisz treść komentarza do Tragedia w Lewinie Brzeskim: Amstaff odgryzł głowę swojej właścicielce!...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie