"Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej!"

26 Września 2010

Szkolny katecheta to osoba, która powinna uczyć religii, a nie życia seksualnego. Okazuje się, że w Polsce bywa inaczej.

W Chojnicach ksiądz katecheta wywołał skandal. Jak poinformował „Wieczór Wybrzeża” jedna z uczennic podczas lekcji religii nie nadążała notować wszystkiego o czym mówił nauczyciel. W pewnym momencie szepnęła pod nosem -  Wolniej, wolniej. Okazało się, że ksiądz usłyszał mruczenie dziewczyny i nie zastanawiając się ani chwili, odpowiedział przy całej klasie – Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej.

Uczniowie zamarli słysząc słowa wypowiedziane przez katechetę. Nie mogli pojąć, jak ksiądz mógł w ten sposób zwrócić się do ich koleżanki. Dlatego postanowili o całym zajściu poinformować rodziców, a ci z kolei przedłożyli sprawę dyrektorce gimnazjum.

Pani dyrektor mimo całego zajścia nie zwolniła księdzaUważam, że każdy może popełnić błąd, a nam nie wolno przekreślać z tego powodu doświadczonego, bo z czteroletnim stażem, nauczyciela.

Można się spodziewać, że takie słowa wypowiedziane przez nauczyciela innego przedmiotu skończyłyby się dla niego zwolnieniem lub chociażby naganą. Jednak księżom wolno więcej. Chojnice to mała miejscowość i nic tu nie przejdzie bez echa. Może dlatego dyrektorka szkoły nie chciała nagłaśniać całej sparwy. Czy słusznie?

Kinga Walczak

Zobacz także:

Zakonnica i ksiądz w dwuznacznej reklamie lodów!

Przesiąknięta erotyzmem i… symbolami religijnymi kampania promocyjna lodów pewnej włoskiej marki wywołała fale protestów w Wielkiej Brytanii!

Jak rozmawiać z księdzem o seksie?

Duchowny powinien być naszym powiernikiem i przyjacielem. Czy zatem łatwo jest rozmawiać z nim o seksie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (244)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-19 19:53:37

Moja klasa raczej by się cieszyła, że spoko nauczyciel, a nie od razu do dyrektora. A skoro już mowa o lekcjach religii to na lekcji kiedyś ksiądz puścił nam film a w nim ludzie walczyli ze sobą obcinając sobie głowy i różne inne części ciała:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 16:58:52

Myślę, że wcale nie było tak, jak tutaj napisano, że "Uczniowie zamarli słysząc słowa wypowiedziane przez katechetę. Nie mogli pojąć, jak ksiądz mógł w ten sposób zwrócić się do ich koleżanki. Dlatego postanowili o całym zajściu poinformować rodziców...". Powiedzieli to rodzicom pewnie tak dla śmiechu, żeby po prostu powiedzieć, co ogólnie w szkole. Mi jak się mama pyta, co w szkole, to też jej opowiadam te śmieszne wydarzenia. Ale nie po to, by zgłosiła to do dyrektora... Poza tym w szkole dzieją się dużo gorsze rzeczy, to jest nic w porównaniu z innymi zdarzeniami, co w innych komentarzach już stwierdzono. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 13:00:49

boże u nas na lekcji ksiądz puszczał film o narkomanach i księdzu który przeleciał dziewczyne ; )) no i oczywiscie byli nadzy na tym filmie . i z ksiedzem sie smieliśmy że taki kolega z klasy niewie o co chodzi ; )) no prosze was, nauczyciele cyba musza traktowac nas jako straszych z ktorymi mozna pozartowac nie .? ; ))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 12:20:53

z takch rzeczy nalezy się śmiać a nie aferę robic . dużo gorsze sie słyszy teksty w szkołach i zostaja one miedzy uczniami .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-06 15:36:51

W programie nauczania religii jest także przygotowanie do małżeństwa. Nie wiem o co tyle krzyku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-06 18:31:33

Co ma przygotowanie do małżeństwa wspólnego z takim tekstem?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-08 16:53:58

ymmmm noc poślubna? przecież nie myślisz, że ksiądz popiera seks przedmałżeński....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-05 22:20:36

U nas Ksiądz mówił jak była dyskusja na lekcji ,,ZAMKNIJ RYJ,, i tak kilka razy coraz głosniej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-04 18:52:02

Ja piernicze, no przecież jak ja bym to usłyszała na lekcji to bym sie chyba posikała ze śmiechu a nie leciała poskarżyć sie dyrektorce :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-04 18:19:16

u mnie w LO Ksądz mówił ; Kręcisz sie jak smród po gaciach Zawsze sie z tego śmiałam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-03 21:32:21

nowłaśnie ktoś notuje?:D i nikt się nie śmiał.. sztywna klasa. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-03 19:09:03

tamci uczniowie nie mają poczucia humoru, jakie ja teksty słyszę na co dzień od nauczycieli to nawet nie chce mi się pisać, ale trzeba to przyjmować z przymrużeniem oka ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz