Opiekun molestował nastoletnie podopieczne!

15 Grudnia 2008

Trzydziestoletniemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia za molestowanie seksualne dwóch sióstr - 13-letniej i 14-letniej.

Opiekun molestował nastoletnie podopieczne!

Coraz częściej słyszy się o działaniach na rzecz podniesienia bezpieczeństwa dzieci w rodzinach zastępczych. Procedura adopcyjna jest złożona i wydawać by się mogło, że wszelkie ewentualne nieprawidłowości zostaną wyłapane. Jak się okazuje, nie do końca. Najlepszym przykładem jest tragedia spod Warszawy.

Dwie nastoletnie siostry zwierzyły się nauczycielce, że ich opiekun z rodzinnego domu dziecka molestuje je seksualnie. Dyrektorka szkoły poinformowała policję, a funkcjonariusze powiadomili o sprawie sąd rodzinny, który zdecydował o zatrzymaniu trzydziestoletniego mężczyzny. Zarzucono mu czynności seksualne z osobami poniżej 15. roku życia.

Opiekunowi z rodzinnego domu dziecka w podwarszawskiej Wesołej grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Na razie, pozostanie w areszcie.

O zatrzymaniu poinformowała PAP, Dorota Tietz z Komendy Stołecznej Policji. Dziewczyny znajdują się pod opieką psychologa...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (79)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-03 13:47:00

w pamięci osób którzy coś takiego przeżyli zostaje to do końca życia. cały czas o tym pamiętają.może zanika to na pewien czas, ale zawsze jest w pamięci,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-22 18:17:00

Zgłoś do usunięcia

Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-22 15:37:00

Niech zrobia mu za to z dupy garaż pedofi je**** ku**** niech wie ze mogl jej zruinowac zycie do konca wiele ludzi jest takich na tym świecie huje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-15 12:18:00

w artykule jest napisane,że były one molestowane, ale tonie znaczy od razu,że musiał się z nimi przespać,mógł po prostu je obmacywać i robić im różne inne świństwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-09 14:49:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] mam nadzieję, że w więzieniu zrobią mu komin z dupy za to !!![/quote] dobry komentarz, appreciate:) też mam taka nadzieje:)[/quote] haahaaahaaa ! Zajebisty komentarzyk !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-09 11:59:00

ktoś kto pisze niektóre z tych komentarzy nie pomyślał o tym co myślą te dziewczynki, co one przeżyły. ja nie mówię, żę one mogą kłamąc, bo mogą ale zawsze jest tak, żę dorośli zazwyczaj nie wierzą dziecią, ale jeżeli mały by składać fałszywe zeznania, to psycholog już by to wykrył, policja i sędzina też. zeznania zaczęły by się mylić. może one go prowokowały??? ale on powinien pomyśleć co robić. też ci ludzie mają własnedziecko dopiero w wieku około 9 miesięcy, opiekunka ma 28 a opiekun 30. dziewczynki mają 14 i 13 lat. opiekunowie biorąc takie dzieci opowinni wiedzieć, że dużo przeszły, że mogą być z nimi problemy, mają teraz okres buntu. opiekunowie powinni się zastanowić nad tym co robią.może i długo myśleli nad tym i jak widać podjęli zła decyzję. mogli się przygotować na coś takiego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-20 20:38:00

"pedofil z niego jest i dobrze mu tak temu ...... brak mi słów" - o.. a skąd ta pewność? Jeśli dysponuje Pan/Panii dowodami w tej sprawie to proszę się natychmiast zgłosić do prokuratury!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-20 14:17:00

pedofil z niego jest i dobrze mu tak temu ...... brak mi słów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-19 09:54:00

Naprawdę Proponujecie Państwo kastrację i inne okrutne praktyki wobec osób OSKARŻONYCH?! Mam nadzieję,że wynika to tylko z konstrukcji artykułu oraz trudności w czytaniu ze zrozumieniem a nie z Państwa przekonań.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-19 09:33:00

Drogie czytelniczki tego serwisu, rozumiem jak wielkie jest wasz oburzenie po przeczytaniu tego artykułu. Nic dziwnego został on stworzony właśnie po to. Po to aby zagrać na waszych emocjach, abyście rzuciły się do komentarzy dając dowód popularności serwisu. Musicie jednak wiedzieć,że zostałyście zmanipulowane. Artykuł ten został napisany jakby Panu Markowi została UDOWODNIONA wina. A tak nie jest, został oskarżony a to WIELKA różnica. Być może łatwiej Wam uwierzyć w podłość dorosłego mężczyzny niż nastoletnich dziewczynek ale weźcie proszę pod uwagę,że siostry miały MOTYW a oskarżenie to tylko słowo przeciw słowu. Jak wpadły na taki pomysł? Łatwo wygooglać receptę na likwidacje domu dziecka... a myślały,że to jedyny sposób aby rodzice mieli szanse ich odzyskać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz