VIDEO: Największy idiota w Wielkiej Brytanii?! 27-letni Deon zrobił sobie TATUAŻ NA TWARZY!

Trupia czaszka, którą mężczyzna wytatuował w najbardziej widocznym miejscu ciała, jest jego 37. tatuażem!
VIDEO: Największy idiota w Wielkiej Brytanii?! 27-letni Deon zrobił sobie TATUAŻ NA TWARZY!
25.02.2011

27-letni Deon z Wielkiej Brytanii zwrócił na siebie uwagę mediów po tym, jak wytatuował na swojej twarzy podobiznę… czaszki. Przygoda Wściekłego Psa (jak sam siebie nazywa) z ozdabianiem ciała zaczęła się, gdy miał 17 lat. Trupia czaszka jest jego 37. tatuażem. Nad wargami mężczyzny wytatuowane są zęby, dookoła oczodołów wyrysowane są charakterystyczne dla trupich czaszek z horrorów oczodoły i cienie, a czubek nosa prawie w całości pokryty jest tuszem w granatowym kolorze.

Deon szybko stał się gwiazdą, kiedy wystąpił w popularnym programie telewizyjnym „Jeremy Kyle Show”. Towarzyszyła mu wtedy jego dziewczyna, Catherine, która nie mogła się pogodzić z dziwacznym wyglądem swojego partnera. - Co jest ze mną nie tak? W środku wciąż jestem tą samą osobą - przekonywał ją Deon. Kiedy jednak podłączono go w czasie trwania show do wykrywacza kłamstw (to stała atrakcja tego programu) – wyszło na jaw, że 27-latek ją zdradzał. Catherine podjęła więc natychmiastową decyzję o rozstaniu.

Media na Wyspach zastanawiają się, czy 27-letni Deon jest „największym idiotą w Wielkiej Brytanii”, natomiast Wściekły Pies mówi: - Nie dbam o to jak wyglądam. Jestem taki, jaki jestem i to jest najważniejsze. Jeśli ludziom się to nie podoba, to trudno.

Mężczyzna zapewnia również, że planuje dodanie kilku kolejnych ozdób na swojej twarzy, ponieważ jego tatuaż nie jest jeszcze ukończony.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Najgrubsza nastolatka świata TYJE W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE! Waży już 254 kg!

Georgia Davis ma zaledwie 17 lat, ale jeśli dalej będzie tyła w takim tempie jak obecnie, za chwilę zacznie ważyć 300 kg!

Gary Turner: Człowiek z gumy! Rozciąga skórę na wszystkie strony! NIEWIARYGODNE

Mężczyzna rozciąga swoją skórę poza granice normalnych możliwości...

 

Polecane wideo

Komentarze (71)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 22:57
cos jak zombie boy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2012 22:45
Tutaj wpisz treść komentarza do VIDEO: Największy idiota w Wielkiej Brytanii?! 27-letni Deon zrobił sobie TATUAŻ NA TWARZY!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 22:38
nie ma to jak czaszka na mordzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 16:45
Mnie się tylko wydaje, czy on nad ustami ma wytatuowany napis 'PACAN' ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 23:40
niech sobie na dupie zrobi...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie