Samobójcza śmierć 9-latki: Niania nie chciała jej dać słodyczy, więc się zabiła!

Zdesperowana, chora dziewczynka wyskoczyła z okna piątego piętra.
Samobójcza śmierć 9-latki: Niania nie chciała jej dać słodyczy, więc się zabiła!
21.01.2011

Francuzi są zszokowani wypadkiem, który zdarzył się w ich kraju kilka dni temu. 9-letnia dziewczynka chora na cukrzycę wyskoczyła z okna swojego mieszkania po tym, jak jej opiekunka zbeształa ją za zjedzenie zbyt dużej ilości słodyczy.

- Przed samobójczym skokiem dziewczynka napisała jeszcze krótki list pożegnalny. „Mam dość wszystkiego, rzucę się z okna” – informuje Fakt.pl.

Prokurator Marc Desert wyklucza, że tragiczny wypadek został spowodowany przez osoby trzecie. - Nie ma wątpliwości, że było to samobójstwo, choć coś takiego zdarza się niezwykle rzadko w przypadku dzieci w tym wieku – dodaje.

Dziecko zmarło chwilę po przewiezieniu do szpitala.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Wybory Małej Miss - FOTOGALERIA + SZOKUJĄCE VIDEO

Są na ciągłych dietach, opalają się w solarium i noszą wyzywający makijaż, choć mają najwyżej 5-7 lat. Wszystko po to, aby zdobyć koronę Małej Miss.

Tyler Marx: Urodził się 11.01.2011 o godzinie 11.11!

Czy jedenastka będzie szczęśliwą liczbą malucha?

 

Polecane wideo

Komentarze (51)
Ocena: 5 / 5
she (Ocena: 5) 25.05.2016 13:30
Rozwydrzony, czy nie, na 100% znała ortografię lepiej, niż Ty....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 17:10
laki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 23:35
Współczuję niani... Ja chyba na jej miejscu nie potrafiłabym się zająć już żadnym dzieckiem i wrócić do pracy, bo miałabym na sumieniu tą dziewczynkę...bałabym się, że przeze mnie znowu jakieś dziecko się skrzywdzi ( nie kwestionuję winy niani, nie wnikam w to, chodzi mi tylko o aspekt psychologiczny)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2011 22:36
gratuluję! zrobiłabym to samo, poprsotu brawo uwielbiam odpowiedzi bez głębszego zastanowienia się! trzeba zwrocić uwagę na duży 'szczegół' dziecko było chore na CUKRZYCE moze akurat potrzebowało cukru a niania nie pozwoliła, aczkolwiek powinna wiedziec o tym że dziecko jest chore na cukrzyce, więc rownie dobrze zrobiła to dlatego żeby je chronić. To poprsotu pokazuje jak wychowywana była dziewczynka.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 22:56
też choruję...od dwoch lat a niestety uwielbiam słodycze, potrafię wytrzymać kilka dni ale potem muszę zjeść coś słodkiego.. rozumiem że dla takiego dziecka to trudne inne dzieci moga jeść a one nie..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie