Wizyta w solarium skończyła się w szpitalu!

Ciało dziewczyny pokryte jest groźnymi oparzeniami. Opalanie musi sobie darować przez najbliższych kilkanaście miesięcy.
Wizyta w solarium skończyła się w szpitalu!
04.06.2008

Młoda dziewczyna z Bydgoszczy chciała jak najszybciej osiągnąć efekt pięknie opalonej skóry. Koleżanka pokrzywdzonej stwierdziła, że ta, przed wizytą w solarium, zjadła pigułkę przeciw zapaleniom skóry, która miała przyspieszyć i utrwalić brąz.

Niestety zamiast wypięknieć, nastolatka się oszpeciła. Z opalenizny nici, jej ciało pokryło się za to bolesnymi poparzeniami, przez które trafiła do szpitala. Teraz czeka ją długotrwała rekonwalescencja. Opalanie będzie musiała sobie darować przez najbliższych kilkanaście miesięcy.

Przestrzegamy was przed wszelkiego rodzaju superpreparatami, kupowanymi pokątnie albo stosowanymi niezgodnie z przeznaczeniem. Ich używanie może się zakończyć jeszcze bardziej tragicznie. Jak mówią lekarze, nastolatka z Bydgoszczy i tak miała sporo szczęścia.

Polecane wideo

Komentarze (233)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2015 14:40
Ja w solarium jestem dwa razy w tygodniu i nic mi się nie stało wszystko jest dla ludzi a jak ktoś chce przez cały rok mieć opalenizne to pozostaje tylko solarium nie żyjemy na hawajach
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2015 19:46
Na solarium chodzi tylko ludzie bez wyobraźni wiek 20 czy 40 lat nie świadczy o inteligencji to definitywnie jej brak? nie zdają sobie sprawy z tego, że już jedna wizyta może skończyć się czerniakiem, jedno jedyne poparzenie skóry w życiu może się nim skończyć. Mądrzy ludzie na solarium nie chodzą od momentu kiedy udowodniono jego związek z zachowaniem na raka skóry. Więc na solarkę chodzą debile e kazdym wieku, naiwniacy, którzy naiwnie wierzą, że ich to nie spotka, bezmyślne.  Co do pigułki, którą dziewczyna zażyła to rzeczywiście przejaw braku zdrowego myślenia, kiedy zażywa się środki na zapalenia, uczulenia skórne noe wolno przebywać na słońcu, a solarium bezwzględnie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2014 21:17
Słońca jej mało? Lepiej niech się po opala naturalnie. Lepiej mieć poparzenia od słońca, niż poparzenia takie jak to ona ma!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2014 09:03
Głupia...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2014 22:37
Po co jest to solarium ja się pytam? Są z tego same szkody i nic więcej! Przez to że kobieta doda sobie kolorku to wcale jej nie upiększa. Chyba nawet te dziewczyny które z tego korzystają nie wiedzą że może to przynieść skutki zdrowotne. Heh teraz ma za swoje, może ją to coś nauczy...:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie