Oto ludzie, którzy zrzucili setki nadprogramowych kilogramów! – ZDJĘCIA

Dokonali tego dzięki systematycznym ćwiczeniom, bez ingerencji chirurgów.
Oto ludzie, którzy zrzucili setki nadprogramowych kilogramów! – ZDJĘCIA
17.02.2011

Christina Cores – ważyła 109 kg

- Dziewczyny wpatrywały się we mnie z obrzydzeniem i mówiły: „Ale z niej tłuścioch” – opowiada Christina. Kobieta przytyła po tym, jak nagle zmarł jej ojciec. Pewnego dnia powiedziała jednak sobie „Stop! Nie mogę tak dłużej żyć!” i radykalnie zmieniła styl życia. Zaczęła uprawiać sport, zdrowo się odżywiać i… szukać wsparcia na portalu SparkPeople.com, gdzie rejestrują się ludzie walczący z otyłością. Systematyczność i samozaparcie opłaciły się, bo Christina schudła ze 109 do 55 kg! – Stanie na wadze ze świadomością, że zrobiłam coś, o czym zawsze marzyłam, to niesamowite uczucie! Teraz czuję się piękna i pewna siebie – mówi.

diety

Victoria Fuchs – ważyła 171 kg

Victoria nie mogła już znieść swojego widoku. Jej waga doszła do 171 kg, kiedy kobieta postanowiła, że zapisze się do Grupy Wsparcia Dla Otyłych. Pomogło jej to, że znajduje się wśród osób, które zmagają się z tym samym problemem, co ona. Victorii udało się już schudnąć 95 kg, ale to dla niej wciąż za mało. Nadal chodzi więc co środę na spotkania swojej Grupy – tam wymienia się z innymi poradami na temat tego, jak najefektywniej zrzucić zbędne kilogramy. – Czuję się z tymi ludźmi, jak z rodziną – opowiada Victoria. Obecnie waży 76 kg.

nadwaga

Marty i Grace Moorehead – łącznie ważyli 258 kg

- Nie znosiłem patrzeć w lustro – wyznaje Marty, który przytył przez złe nawyki żywieniowe. Przed snem potrafił zjeść pizzę XXL i burgera, przez co jego waga w ciągu kilku lat podskoczyła do 165 kg! Pewnego dnia postanowił jednak zadbać nie tylko o swoją sylwetkę, ale przede wszystkim o zdrowie – i przeszedł na specjalną dietę Dr Siegala. Dzięki niej schudł do 82 kg. Rewelacyjny wynik zainspirował też jego żonę, Grace, do walki z otyłością. Kobieta waży obecnie 66 kg. – Wspólne chudnięcie pozwoliło nam na robienie mnóstwa rzeczy razem – śmieje się kobieta. – Wspólnie biegamy, chodzimy na spacery, wspomagamy się w zdrowych nawykach. Nie chcemy już nigdy więcej być otyli!

 Maja Zielińska

 Zobacz także:

Najstarszy ojciec świata: Ma 94 lata i kilkumiesięcznego syna!

Staruszek myśli już o kolejnym potomku…

17-latka chora na słoniowaciznę - dramat nastolatki z Chin!

17-letnia dziś Chinka boryka się ze swoją chorobą od 11-stego roku życia. Nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Co wywołuje słoniowaciznę?

 

Komentarze (119)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2012 22:11
1 zdjacie photoshop niemozliwe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 16:33
Zgadzam się w 100% ćwiczenia to podstawa aby zrzucić zbędne kilogramy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2011 19:23
Silna wola i ćwiczenia! Zdrowe odżywianie! Nie od razu dieta, tylko po prostu zdrowszy tryb życia. Po 2tyg. regularnych ćwiczeń waga zacznie spadać. Trzeba tylko chcieć. Ja po miesiącu zgubiłam 5kg, ale to jedynie dzięki regularnym ćwiczeniom, posiłkom i własnej chęci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2011 09:10
ja mam 178 cm wazylam 100 kg a teraz waze 60 i mam jedrne cialo bez nadmiaru skory...jak dziewczyna jest mloda to skora bardzo latwo sie kurczy i pozostae jedrna...poza tym cwiczenia robia swoje..wiem co mowie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 10:11
Ja nawet 1 kg nie zrzuce i waże już więcej niż ona po schudnięciu! :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo