Urodziła bliźniaki, które mają dwóch ojców! Bo zdradzała męża!

Pewna mieszkanka północnej części Polski zaszła w ciążę z dwoma mężczyznami naraz! Urodziła bliźniaków i każde z dzieci ma innego ojca!
Urodziła bliźniaki, które mają dwóch ojców! Bo zdradzała męża!
29.12.2010

Jak donosi "Kurier Poranny”, matka bliźniaków zdradzała swojego męża, żyjąc w konkubinacie z innym mężczyzną. Gdy okazało się, że jest w ciąży, nie była pewna, kto jest ojcem dzieci. - Urodziła chłopca i dziewczynkę. Później wystąpiła z wnioskiem o rozwód ze swoim dotychczasowym mężem. Pozwała go też o zaprzeczenie ojcostwa. Mieliśmy udowodnić, że mąż kobiety nie jest ojcem dzieci, co pozwoliłoby konkubentowi zapisać dzieci na siebie. - tłumaczy genetyk dr hab. Piotr Kozioł w rozmowie z dziennikarzami "Kuriera Porannego".

Wyniki ekspertyzy przeprowadzonej przez Katedrę i Zakład Medycyny Sądowej w Lublinie były zaskakujące! Okazało się, że bliźnięta, które urodziła niewierna żona, mają dwóch ojców. To prawie jak żart Matki Natury, gdyż podobne sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Do tej pory odnotowano jedynie siedem takich przypadków na całym świecie.

- Bliźniaki pochodzą z ciąży mnogiej, ale hetero-ojcowskiej. Oznacza to, że kobieta zaszła w ciążę z dwoma mężczyznami. Okazało się, że konkubent jest ojcem córki, natomiast mąż jest ojcem syna – tłumaczy genetyk dr hab. Piotr Kozioł w rozmowie z dziennikarzami "Kuriera Porannego".

Natasza Lasky

Zobacz także:

Sheyla Hershey: Największy sztuczny biust świata - FOTO!

Dumna posiadaczka silikonowych piersi nosi biustonosz w rozmiarze 85N!

Artyści bez rąk: Zobacz wzruszające zdjęcia!

Mimo że są niepełnosprawni – malują, rzeźbią i grają na instrumentach. Są przykładem na to, że chcieć – to móc.

Polecane wideo

Komentarze (80)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2011 00:57
noo i rbi co chce kazdy facet zdradza taki plus ze w cize nie zachodza i sie nie dowiecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 18:03
to jakas bzdura tu ze zyła w konkubinacie tu dalej cos tam z mezem nie wierze w to i tyle a tak na marginesie i co z tego to jej sprawa co robi z własnym zyciem ta kobieta jesc wam nie daje pajace :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 12:31
Puszczalska... ,a pozniej sie dziwic ,ze faceci nie maja szacunku do kobiet...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 08:11
nie mierz jej własna miarą. To że Ty nie masz kregosłupa moralnego, nie oznacza że ta dziewczyna wyżej zdradziła. Także ciekawe ile razy ty zdradzilas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 00:58
u psów sie tak dzieje- twu!! obrzydlistwo ludzie coraz bardziej przypominaja zwierzeta!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie