12-letnia dziewczynka w ciąży z 14-letnim kolegą! W Polsce!

Dzieci nie wiedziały, skąd się wzięły...
12-letnia dziewczynka w ciąży z 14-letnim kolegą! W Polsce!
18.12.2010

Polskie nastolatki zaczynają gonić pod tym względem Zachód. CiĄŻe wśród nieletnich zdarzają się w naszym kraju niestety coraz częściej. Ostatnio jedna z mieszkanek Piotrkowa Trybunalskiego pobiła rekord – w wieku 12 lat zaszła w ciążę ze swoim 14-letnim kolegą.

„Dziennik Łódzki” donosi, że dziewczynka nie była aniołem. Nauczyciele mieli z nią dużo problemów, ponieważ często wagarowała, dostawała słabe oceny, a nawet przynosiła do szkoły alkohol. Często widywali ją także, gdy całowała się ze swoim chłopakiem na ulicy.

Nie wiadomo jeszcze, co stanie się po porodzie z noworodkiem. Psychologowie radzą, że nie należy wywierać na dziewczynce presji i namawiać jej do oddania dziecka do adopcji. Anna Szolc-Kowalska z Archidiecezjalnego Ośrodka Adopcyjno-Wychowawczego jest jednak innego zdania. - Dziewczęta w tym wieku nie są w stanie wychować dziecka. Decyzja o oddaniu go do adopcji zawsze jest trudna. Matka podejmuje ją dla dobra dziecka, a nie dla własnej wygody – mówi.

Sąd Okręgowy z Piotrkowa Trybunalskiego musi także ustalić, jak doszło do ciąży i czy wpływ miały na to warunki, w których wychowuje się 12-latka. Jeśli rodzicom dziewczynki zostanie udowodnione zaniedbywanie córki – nastolatka może nawet trafić do Domu dziecka.

Zarzuty zostaną prawdopodobnie postawione również 14-letniemu ojcu dziecka. Choć dziewczynka nie została przez niego zmuszona do współżycia, to uprawiając seks z nieletnią w świetle prawa dopuścił się przestępstwa.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ogromny guz przez wiele lat zniekształcał jej twarz! Teraz 13-latka wróci do normalnego życia

Nastoletnia Afrykanka przez większość swojego życia zmagała się z gigantycznym guzem, który szpecił jej twarz. Londyńscy lekarze postanowili pomóc dziewczynce.

Siostry syjamskie z Kanady: Mają wspólny mózg, odczytują swoje myśli!

Siostry syjamskie z Kanady mają oddzielne ciała, ale są zrośnięte głowami. Wspólny mózg sprawia, że jedna bliźniaczka może słyszeć myśli drugiej.

 

 

Komentarze (349)

Ocena: 5 / 5
Kaśka (Ocena: 5) 24.11.2014 22:49
Jezu, co się dzieje z tym światem. Kto normalny w wieku 12 lat uprawia seks? To jest chore. Gdy ja miałam 12 lat to wychodził się na podwórko, aby pograć w piłkę, pokręcić hula - hop lub skakać przez gumę (jakby to się nie miało do treści artykułu) a nie z chłopakami całować!
odpowiedz
ajsza (Ocena: 5) 31.05.2013 22:25
zaszlam w ciaze niedawno .dowiedziałam sie ze to muj kolega z klasy jest ojcem tego dziecka urodze to dziecko i wychowamy je razem ocztwiscie z pomoca nasztch rodziców
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 11:23
WOW to jest nienormalne 12-latka (teraz 14- latka) i ma dziecko . Zagranicą ( dokładnie nie pamiętam gdzie ) w tym wieku takie dziewczynki wychodziły za mąż :-O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2012 18:59
ja sama mam 12 lat i jak myśle o tym że mogłabym uprawiać seks z jakimś 14-latkiem niedobrze mi sie robi...to że ta dziewczynka zaszła w ciąże to wina rodziców widać brak edukacji seksualnej...skoro wiedzieli że córka ma jakieś problemy ze sobą i widzieli to że ona może to zrobić w każdej chwili a oni nie mają nad tym kontroli to mogli jej chociaż prezerwatywy podsunąć...ale i tak jej współczuje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 18:05
ooo rany kura ale jesteś gupia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo