Urodziło się dziecko z uzębieniem! Mama nie jest w stanie karmić go piersią!

25-letnia Patricia Caulfield z Liverpool’u musi jednak zmagać się z tym problemem bolesnego karmienia piersią od pierwszych dni życia swojego malucha. Jej córka urodziła się z zębami!
Urodziło się dziecko z uzębieniem! Mama nie jest w stanie karmić go piersią!
09.12.2010

Zęby wyrzyają się dzieciom zazwyczaj ok. 6 miesiąca życia. Fiona Armstrong z Liverpool’u urodziła się jednak od razu… z dwoma przednimi ząbkami.

- Kiedy moja córka przyszła na świat zauważyłam malutkie białe plamki na jej dziąsłach. – opowiada matka dziewczynki. - Pielęgniarka powiedziała, że to zawiązki ząbków. Następnego ranka kiedy karmiłam Fionę, poczułam straszny ból piersi. Zobaczyłam, że ząbki już się pojawiły! Położna powiedziała, że to bardzo dziwne, bo dzieci nigdy nie rodzą się z pełnymi zębami.

Andrew Armstrong, partner Patricii, jest równie zszokowany jak kobieta. - On nie musi jej karmić, więc jego ten problem bezpośrednio nie dotyczy – żali się 25-latka. Dodaje także: - Szczególnie będę musiała uważać na moją córkę, kiedy ząbki zaczną jej się ruszać i będą wypadały. Może je niechcący połknąć.

Sytuacja jest tym bardziej niezwykła, że dziewczynka urodziła się trzy tygodnie przed terminem. Patricia komentuje całe to zdarzenie z humorem: - Żartuję, że gdybym donosiła ciążę do końca 9 miesiąca, Fiona urodziłaby się ze wszystkimi zębami.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Co kobiety islamu ukrywają pod burką?

Czy kobiety w burkach noszą makijaż, a korzystając z ukrycia robią głupie miny? Jak rozpoznają je znajomi? Na najbardziej intrygujące pytania odpowiada konserwatywna muzułmanka!

Pielęgniarka nie wiedziała, że jest w ciąży! Urodziła dziecko podczas kąpieli!

W ciężarne kobiety przechodzą różne stany, zdarzają się też takie, że sama kobieta nie wie, że jest ciąży.

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Anomika (Ocena: 5) 23.08.2014 15:46
Ja się urodziłam z 1 zębem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2014 14:19
Występuje na terenie Europy wampir. Zostaje nim dziecko urodzone już z zębami (co najmniej jednym). To dziecko prawdopodobnie jest wampirem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 20:01
Ja się urodziłam z zębem...:3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2012 15:02
Moja córcia także urodziła się z 2 ząbkami i wcale nie muszą być one wyrwane :) Teraz córka ma 5lat a ząbki nadal rosną :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 17:01
Tutaj wpisz treść komentarza do Urodziło się dziecko z uzębieniem! Mama nie jest w stanie karmić go piersią!...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo