Straciła twarz, dziś śmiało pozuje do zdjęć!

Była piękną modelką i seksowną gwiazdą telewizji. Wszystko przepadło, gdy były facet oblał ją dymiącym kwasem siarkowym!
Straciła twarz, dziś śmiało pozuje do zdjęć!
22.11.2010

Katie Piper, 27-letnia ofiara napadu opętańca, dziś dumnie pozuje przed obiektywem fotografa,  udowadniając każdemu niedowiarkowi, że mimo okaleczeń na ciele i psychice, jest ciągle ponętna i dobrze czuje się w swojej skórze. Elegancka sesja dla magazynu „Reveal” wydobywa z niej wszystko to, co obłąkany eks próbował zniszczyć!

- To niezwykłe, znów czuję się normalną dziewczyną. Nareszcie jestem sobą! Te zdjęcia to moja walka z piętnem ofiary. Mam nadzieję, że w ten sposób otworzę oczy wszystkim kobietom z deformacją i dodam im pewności siebie - mówi Katie w rozmowie z magazynem.

Brytyjska modelka i czołowa prezenterka telewizyjna została zaatakowana 31 marca 2008 roku, gdy wychodziła ze swojego mieszkania w Lonydnie. Stefan Sylvestre wylał na nią kwas siarkowy i zbiegł.

W wyniku ataku kobieta straciła wzrok w jednym oku, a na skórze jej twarzy, szyi, klatki piersiowej oraz rąk lekarze zdiagnozowali ciężkie poparzenie. Inicjatorem ataku był Danny Lynch, były chłopak modelki, który postanowił ją w ten sposób ukarać za zerwanie związku.

prezenterki telewizyjne

Piper spędziła blisko dwa miesiące w szpitalu, gdzie przez pierwsze dziesięć dni utrzymywano ją w stanie śpiączki farmakologicznej. W wyniku ataku ucierpiało także gardło modelki, dlatego musiała być karmiona przez specjalną tubę.

- Patrząc na mnie każdy widzi, że atak zmienił mój wygląd; ale nie tylko, on dotknął mnie dużo głębiej – mówi dziś Piper. – To zmieniło całkowicie życie, które dotąd znałam, zmieniło moją karierę i moje relacje z ludźmi – dodała.

W październiku 2008 roku Lynch został uznany przez sąd za winnego do podżegania do ataku, a pół roku później skazano go za gwałt, jakiego dokonał na Katie na dwa dni przed okrutnym napadem. Ostatecznie otrzymał wyrok podwójnego dożywocia. Sylvestre za wylanie kwasu na kobietę został skazany na 12 lat więzienia.

Historia modelki była szeroko komentowana w mediach na całym świecie. Pod wpływem tych wydarzeń Katie Piper założyła fundację swojego imienia, której celem jest zbieranie pieniędzy dla ofiar poparzeń w Wielkiej Brytanii.

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Przerazajace kampanie antynikotynowe zobacz jak sie trujesz

Kobiety wstydzą się swoich wagin. Masowo je poprawiają!

Komentarze (99)

Ocena: 5 / 5
EWA (Ocena: 5) 03.03.2015 21:35
Dopiero pare tygodni temu oglądałam o niej film...bardzo dużo przeszła...podziwiam,Ale jakoś tak nie bardzo ja rozumiałam....wywnioskowałam ze w jej zyciu najważniejsza była uroda..pokazywanie się błyszczenie...podziw...jakaś płytka mi się wydała i małostkowa..nawet po tej tragedii którą przeszła...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2013 16:21
Ty się za to nie wyżywaj na dziewczynach brzydkich i nie lubianych. Właśnie takie dziewczyny są najmądrzejsze najczęściej. A swoje kompleksy lecz u psychologa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 10:34
Ona jest piękna ! Przecież nie wygląd zdobi człowieka !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 23:39
Kilka małych sprostowań: - Danny dostał podwójne dożywocie, ale z możliwością wyjścia po 16 latach! Czego Katie obawia się najbardziej. - kwas nie był ''dymiący'' - co za głupota :p - Katie nie straciła wzroku całkowicie w lewym oku - Danny wcale nie ukarał jej za zerwanie związku (Ona nawet nie zdazyla z nim zerwac!), tylko od początku miał jakieś problemy z głową. Przed Katie był karany za wylanie wrzącej wody na jakiegoś faceta. I jeszcze kilka niedociągnięc w artykule. Autor/ka sie nie popisał/a. Wstyd :) Pozdrawiam, Aneta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 15:14
Obejrzyjcie sobie program o niej, a nie... Ona nawet po tej operacji jest śliczna ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo