10-letnia dziewczynka urodziła dziecko!

Szokująca historia dziewczynki, która za przyzwoleniem własnej matki, urodziła dziecko!
10-letnia dziewczynka urodziła dziecko!
15.11.2010

Na południu Hiszpanii, w szpitalu Jerez de la Frontera, przyszedł na świat zdrowy, ważący 2,9 kg noworodek. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że świeżo upieczona mama, jest tylko o 10 lat starsza od własnego bobasa i równie dobrze mogłaby być jego siostrą.

Na razie trudno o szczegóły, ale mediom udało się dotrzeć do jedynego, mało dyskretnego pracownika szpitala, który zdradza, że dziewczynka (mama niemowlaka) oraz jej matka są pochodzenia rumuńskiego. Młoda babcia zdradziła w rozmowie z położną, że ojciec jest również nieletni i nie ma w tym nic dziwnego, bo jej zdaniem: w Rumunii to normalna sytuacja. 

Rumunia to rozwijający się kraj Unii Europejskiej. Od momentu rozpoczęcia przejścia z gospodarki centralnie planowanej do rynkowej, poziom gospodarczy znacznie wzrósł i dziś bezrobocie nie przekracza 10 procent. Niestety rozwój nie jest równomierny i nadal są regiony, w których jest ponad 60 procent ludności bez pracy i wykształcenia. Część z nich emigruje za chlebem i to właśnie wśród nich da się słyszeć o małżeństwach i porodach u małoletnich. 

Narodziny każdego dziecka to cud natury i prawdziwe szczęście, tylko, że w tym wypadku uczucia zaczynają się mieszać. To raczej eufemizm, ale najłatwiej określić to szczęściem w nieszczęściu.

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Ośmioletnie niewolnice mody. Stroją się, głodzą i malują!

Swój styl odkrywają już kilkuletnie dziewczynki. Kładą przesadny nacisk na wygląd, chcąc upodobnić się do swoich rówieśniczek, które oglądają w kolorowych pisemkach oraz telewizji. 

Poród dziś i 20 lat temu. Co się zmieniło?

Czy warunki porodu w ciągu ostatnich lat uległy zmianie? Jak zabieg wygląda dziś, a jak jego proces przebiegał kilkanaście lat temu? Czy połogu wciąż należy się obawiać? 

 

Polecane wideo

Komentarze (199)
Ocena: 4.96 / 5
natinati (Ocena: 5) 11.09.2015 19:22
masakra !!!
odpowiedz
karolina (Ocena: 5) 28.12.2014 23:03
sex jie raz robiłam noi to boli ale jest ekstra chyba z 10 razy robilam
odpowiedz
karolina (Ocena: 1) 28.12.2014 23:01
glupia pewnie uprawiała sex oralny z chlopakiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2014 10:16
Ona jest w moim wieku ja bym się na to Nie zdecydowała.Chore!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2014 15:38
Ja wczoraj skonczylam 10lat wiem co to sex ale prosze was żeby 10 latka urodzila dziecko ja nawet o tym nie myślę o rany boskie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie