Silikonowe rekordzistki: Największe usta, największe biusty

Romans ze skalpelem może skończyć się tragicznie nie tylko dla kieszeni. Zobacz, jak oszpecił kobiety, którymi zawładnęła obsesja piękna.
Silikonowe rekordzistki: Największe usta, największe biusty
04.11.2010

Botoks, plastyka nosa, powiększanie ust - coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu zabiegi, licząc na spektakularne efekty i wzrost poczucia własnej wartości, zaburzony przez wiele lat życia w towarzystwie małego biustu, wąziutkich ust albo za dużego nosa. Za jaką cenę?

botoksoreksja

Dodatkowo, jak przestrzegają eksperci, wstrzykiwanie botoksu w mięśnie twarzy niszczy mimikę. Toksyna uniemożliwia marszczenie brwi i tym samym utrudnia przeżywanie emocji.

powiększanie ust

Dzisiaj coraz więcej kobiet ochoczo poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Od lat triumfy święci botoks, czyli zastrzyki z toksyny botulinowej. Zbyt częste poddawanie się tego rodzaju zabiegom może być groźne w skutkach

botoks

Mimo że botulinowe uzależnienie to zabawa kosztowna (za ostrzyknięcie całej twarzy trzeba zapłacić nawet półtora tysiąca złotych, a przecież zabiegi trzeba regularnie powtarzać!), codziennie przybywa jego ofiar.

botoks wiek

Jednak dla niektórych kobiet ważniejsze od zdrowia i naturalnego wyglądu jest obsesyjne dążenie do wyimaginowanego ideału. Czy XXI wiek stanie się epoką plastikowych biustów i napompowanych ust?

operacje plastyczne

W erze piękna przymusowego, nietrudno o kompleksy. Upływający czas odciska piętno na twarzach, z którym trudno się pogodzić. Lustro, zamiast być sprzymierzeńcem, staje się z dnia na dzień największym wrogiem dobrego samopoczucia i źródłem zaniżonej samooceny.

botoks a paraliż

Eksperymenty z botoksem są szczególnie popularne w USA. Tam już od dobrych kilku lat w pewnych kręgach w dobrym tonie jest bywanie od czasu do czasu na „botox parties”, czyli imprezach z botuliną w roli głównej. Bogate panie relaksują się przy dobrym jedzeniu, a pan doktor między łykiem wina a kęsem sushi, wstrzykuje w ich twarze „rozluźniacz”.

powiększanie piersi

Psychiczny przymus poddawania się kolejnym seriom zabiegów z botoksem zyskał już nawet stosowną nazwę – botoksoreksja.

sztuczny biust

Po wielu seriach zastrzyków, miłośniczki botoksu przeistoczyły się w posągi albo… potwory. Czasami wydają fortuny na usuwanie skutków nieudanych operacji.

Polecane wideo

Komentarze (369)
Ocena: 4.99 / 5
kupijaj (Ocena: 1) 27.07.2017 23:33
ale morda jak wściekła dupa psa
odpowiedz
kupijaj (Ocena: 5) 17.02.2014 10:51
ale mordy moje psy by można straszyć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2014 10:46
ale morda jak dupa w kiblu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 21:00
Strona 7 po prawej-niewiem kturo to usta a które to nos!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2013 17:47
5- ruchałbym aż by się kurzyło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie