Surogatka- rekordzistka: Urodziła ósme dziecko w ciągu 19 lat!

Najbardziej znana matka zastępcza w Wielkiej Brytanii wydała na świat kolejne dziecko, które musi oddać!
Surogatka- rekordzistka: Urodziła ósme dziecko w ciągu 19 lat!
06.10.2010

46-letnia Jill Hawkins po dziewiętnastu latach rodzenia cudzych dzieci, rezygnuje z dalszego zachodzenia i bycia w ciąży. Ostatnia, chociaż zakończyła się szczęśliwym urodzeniem chłopca, o wdzięcznym imieniu Olivier, zrujnowała jej zdrowie i życie psychiczne.

Na dwa tygodnie przed terminem porodu, kobieta zgłosiła się do lekarza na badania kontrolne. Doktor tak bardzo zmartwił się jej stanem, że postanowił zatrzymać ciężarną w szpitalu. Miała bardzo wysokie ciśnienie, ciągle wymiotowała, a serce dziecka biło za szybko. Podjęto decyzję o podaniu silnych leków, które doprowadziły do urodzenia tego samego dnia.

Kobieta bardzo się przejęła tą sytuacją: „Zazwyczaj po urodzeniu wracałam do domu już w dwie godziny później, a tym razem musiałam nocować w szpitalu. Zdałam sobie sprawę, że w moim wieku powinnam  już porzucić karierę surogatki- mówi z żalem.

Jill Hawkins jest samotną singielką, która od prawie dwudziestu lat rodzi i oddaje. Przeszła poważną depresję kliniczną, ma za sobą próbę samobójczą. Nigdy nie zatrzymała żadnego ze swoich dzieci, ale z każdym ma pamiątkowe zdjęcie - „To smutne, że już nie będę mogła dłużej tak żyć, tylko w ciąży czułam się potrzebna.”

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Wasze Listy: "Straciłam przyjaciółkę, bo pomogłam jej usunąć dziecko"

12-latka nagrała film, na którym gwałci ją ojczym!

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 16:52
tJooSH nozahbrxolgv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2012 18:38
idEypJ pwmmiywpvatn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2012 11:17
Chyba będę postulował wwailenye go z planety opery bo jedyne co ma na blogu, a co odnośi się do tejże to ” nie działa w Operze”.Ej, no bez przesady ;) Od samego początku staram się, aby Planeta Opery to nie był jednolity mdły chf3r uwielbienia dla Opery. Głosy krytyczne są niezwykle pożądane przewietrzając gęstą atmosferę achf3w i ochf3w ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 10:29
Te dzieci za piękne nie beda...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2010 17:55
Wy się śmiejcie . Ale niedaleko mnie mieszka rodzina i jest liczna. Bo Kobieta urodziła 17 dzieci .. jedno mnie zastanawia jak oni tam śpią .. ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo