Najmłodsza prababcia w Polsce – ma 51 lat!

W rodzinie Pani Teresy Grucy dzieci rodzą się średnio co 16 lat. Dwa lata temu kobieta została prababcią. W wieku zaledwie 49 lat!
Najmłodsza prababcia w Polsce – ma 51 lat!
28.09.2010

Jak donosi „Fakt.pl”, tytuł najmłodszej prababci w Polsce należy się 51-letniej Teresie Grucy z Katowic.

– Dziewczyny w naszej rodzinie szybko starają się o dzieci. Ja urodziłam pierwszą córkę jako szesnastolatka. Córka poszła w moje ślady – tłumaczy gazecie kobieta – Nie sądziłyśmy, że i jej córka tak szybko postara się o dziecko, ale i ona tuż przed siedemnastymi urodzinami wydała na świat Kacperka. Taka już chyba nasza rodzinna tradycja.

Chociaż bycie mamą w tak młodym wieku nie jest proste, to pani Teresa uważa, że ciążę nastolatki należy zaakceptować i pomóc uczennicy w wychowaniu dziecka. Kobieta wspomina, że wiadomość o odmiennym stanie jej córki spadła na nią jak grom z jasnego nieba. - Miałam najgorsze myśli, świat w jednym momencie mi się zawalił, pamiętam mój przypadek, też w końcu byłam jeszcze dzieckiem, a tu już taki poważny krok w dorosłość zwierza się „Faktowi” – Ale teraz jestem szczęśliwa. Miałam siłę, by wychować dzieci, wnuki, a teraz mam takiego cudownego prawnuczka! 

Teraz pani Teresa i jej mąż Bronisław, emerytowany górnik, poświęcili się wychowaniu prawnuka Kacpra. Ich 19-letnia wnuczka Monika oraz jej chłopak Ireneusz mogą liczyć na pomoc dziadków zawsze, gdy chcą wyjść do kina czy na kolację tylko we dwoje. 

– Nasze trzy pokolenia tak szybko rodziły. Dzieci są mądre, ładne, zdrowe. Nie ma nad czym rozpaczać. Choć wiadomo, że może to i za wcześnie – zamyśla się pani Teresa.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Wyrodni krewni przetrzymywali dzieci w klatkach!

Skąd w ludziach aż takie okrucieństwo?! Policja zatrzymała babcię, dziadka i ciotki przetrzymujące dzieci w klatkach!

Oskarżenie o pedofilię za zabawę z własnym dzieckiem!

Pedofilia to coraz częstszy temat w mediach. Na Zachodzie można trafić za kratki za kąpanie własnego dziecka, a w Polsce… 

 

Komentarze (189)

Ocena: 5 / 5
marck (Ocena: 5) 07.06.2015 19:23
No to praprababcią zostanie w wieku 65 lat a jak dożyje następne 16 lat to w wieku 81 lat będzie prapraprababcią :-)
odpowiedz
f (Ocena: 5) 12.10.2014 21:58
Czarna k*rwa, widać że się du*czy na prawo i lewo. Jedna taka cizia mi męża poderwała. Teraz sobie klepią słodką biedę a ja mam zajebistego narzeczonego. I nie ma się czym chwalić. Jedno wielkie k*restwo
odpowiedz
Żaden_Anonim (Ocena: 5) 04.08.2014 23:18
Gloryfikować tak patologię?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2014 11:11
Teraz pętla przerwana, prawnuczek to chłopak, raczej taki głupi nie będzie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2012 23:02
Ciekawa jestem jak Wasze nastoletnie dziecko przyjdzie do domu i oznajmi mamo tato bedziecie dziadkami. kazdy mowi patplogia ale ani syna ani corki sie nie upilnuje. nie bądzmy krytyczni bo kazdego z nas moze to spotkac. jezeli w domu jest spokój i rodzice sie kochają to wiek nie ma znaczenia. wazne zeby malenstwo mialo to czego najbardziej potrzebuje. pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo