Operacja plastyczna w prezencie na urodziny

Mąż postanowił sprawić, aby jego 31-letnia żona wreszcie zaczęła się uśmiechać.
Operacja plastyczna w prezencie na urodziny
06.08.2008

Operacje plastyczne powoli powszednieją. Korekcja nosa, powiększanie piersi czy liposukcja stają się normalne jak wizyta u dentysty. Często jeden zabieg potrafi zmienić życie i dać na nowo radość z niego.

Lisa Donley miała 31 lat, dwójkę dzieci, kochającego męża, obwisłe piersi i kilka kilo za dużo. Ciało było dla niej największym problemem, nie potrafiła zaakceptować zmian. Po figurze tancerki nie było śladu i mimo zapewnień męża, Andy'ego, o tym, że nadal jest piękna i ją kocha, była nieszczęśliwa.

Andy postanowił coś z tym zrobić. Zdjęcia żony wysłał do kliniki w Tunezji, tamtejsi lekarze ocenili, co trzeba zmienić, poprawić i ile to będzie kosztowało. Zabiegi wyceniono na 4 tysiące funtów.

W dniu urodzin Lisa dostała od męża bilet na samolot. Lekarze odessali jej tłuszcz z brzucha, pośladków, ud i kolan, powiększyli piersi z rozmiaru B na D. 31-letnia Angielka mówi, że mimo iż zmiany kosztowały ją trochę bólu, były to najlepsze urodziny w jej życiu.

Lisa nie może się doczekać końca rekonwalescencji, aby wreszcie zaprezentować Andy'emu swoje nowe ciało.

Polecane wideo

Komentarze (73)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2009 14:23
i dobrze zrobiła :) zazdrościc kochającego męża..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2008 20:23
ja uwazam ze on zrobil to dla nich. Ona sie usmiecha i moze spokojnie spojrzec w lustro. on cieszy sie jej nowym cialem rowniez, ale tez w koncu widzi jej usmiech na twarzy. Roznie mozna to odebrac ale jesli ta kobieta jest w koncu szczesliwa to nie ma co krytykowac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2008 00:16
bujda ze dla niej to zrobil.. moze i czesciowo bral to pod uwage ale przede wszystkim zrobil to pod swoim katem tacy sa faceci jakby ja kochal i to kochal taka jaka jest to by nie pozwolil na takie inwazyjne zmiany w jej ciele !! a ten bol pooperacyjny uuu :O
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 14:56
MAŁO WIESZ KRÓLEWNO !!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 14:19
ale on chciał jej pomóc żeby się już tak nie smuciła
odpowiedz

Polecane dla Ciebie