Żywy magnes – ona przyciąga metale!

Ta pani nigdy nie zgubi kluczy! Jej ciało wytwarza niezwykłą energię, która przyciąga metale.
Żywy magnes – ona przyciąga metale!
22.08.2010

Uczeni nazywają ją ludzkim magnesem. Monety, klucze, metalowe spinki czy gwoździe potrafią trzymać się jej skóry nawet 45 minut! 50-letnia Brenda Alisson przyznaje, że odkąd pamięta, niewytłumaczalna energia jaka wypływa z jej ciała zakłóca sygnał telewizyjny, włącza samochodowe alarmy  i utrudnia działanie żarówkom. Kobieta wspomina, że gdy była mała, rodzice zauważyli, że jej nadnaturalne zdolności psują mechanizm zegarków, które nosiła na ręku.

Co ciekawe, jej nietypowe właściwości intensyfikują się pod koniec cyklu miesięcznego. Jak żartuje Brenda, nadprzyrodzony magnetyzm potrafi być pomocny, ale już nie raz wpędził ją w tarapaty, na przykład podczas gotowania, gdy nie może „odlepić się” od garnka.

Jak donosi „The Daily Mail”, lekarze podejrzewają, że umiejętności Brendy mogą być następstwem silnego wstrząsu psychicznego i stresów. Kobieta zaprzecza jednak tej teorii, twierdząc że wolałaby poddać się specjalistycznym badaniom.

Moim zdaniem Brenda nosi w sobie niezwykle silny ładunek elektryczny.Tego rodzaju przypadłość potrafi bardzo utrudniać codzienne życie. Ludzie, którzy się z nią borykają muszą rezygnować z pracy i nie mogą chodzić na zakupy – wyjaśnia Kathy Geminian, specjalista z dziedziny elektroterapii.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ożyła w trakcie własnego pogrzebu!

Atakuje kobiety spermą!

Polecane wideo

Komentarze (35)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2012 20:31
wow nie samowite
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 16:25
ja rowniez przyciagam metalowe rzeczy,magnes mam rowniez w rekach i traktuje to jako cos normalnego:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 22:21
Przypadkiem przeczytałem wasze komentarze-tragedia:D. Mam znajomego z takimi zdolnościami..widziałem na własne oczy..dla kogoś kto się interesuje taką tematyką i ma wiedzę to żadne cuda, zdarzają się tacy ludzie...i tyle..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 11:21
ten kto ma aparat na zębach t niema fajnie jak ja spotka ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2010 13:40
Nie smiejcie sie,to jest Choroba.Chcieli bys cie ami tak miec?No wlasnie,ja jej wspolczuje
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie