Udawała, że ma raka, żeby pojechać do Disneylandu!

Zgoliła włosy i schudła kilkanaście kilogramów, aby wyglądać na chorą po chemioterapii. W ciągu kilku tygodni wyłudziła od ludzi dobrego serca 20 tysięcy dolarów!
Udawała, że ma raka, żeby pojechać do Disneylandu!
12.08.2010

Ashley Anne Kirilow – 23-latka z Kanady – wpadła na dość nietypowy (a przy okazji obrzydliwy)  pomysł zarobienia pieniędzy. Postanowiła upozorować własną chorobę i zbierać fundusze na leczenie. Niestety, na jej oszustwo nabrało się wielu ludzi.

Dziewczyna przeszła na rygorystyczną dietę, ogoliła się na łyso, usunęła również brwi i wyrwała rzęsy. Wszystko po to, by wyglądać jakby przeszła chemioterapię. 23-latka z ochotą publikowała w Internecie swoje zdjęcia, prosząc o finansowe wsparcie. Przy okazji karmiła internautów historiami o rodzicach narkomanach i nieuleczalnej chorobie, na którą cierpi.

Kiedy Ashley przekonała się, jak łatwo manipulować internautami, a jej konto zasiliła suma 20 tysięcy dolarów, postanowiła założyć organizację charytatywną. Swoją fundację promowała na portalach społecznościowych, gdzie zbierała pieniądze na badania nad nowymi metodami leczenia raka. Wspierali ją ludzie z najdalszych zakątków świata, organizując koncerty charytatywne i kwesty, a fundacja wspierająca chorych na raka postanowiła spełnić jej marzenie i wykupiła dla niej wycieczkę do Disneylandu.

Być może prawda o kłamstwach 23-latki nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby jej ojciec nie natrafił na jej zdjęcia w Internecie. Oczywiście, rodzice Ashley nie są narkomanami, a porządnymi ludźmi, którzy się rozwiedli i założyli nowe rodziny.

Dziewczyna trafiła już do aresztu, ale nikt z najbliższych nie chciał zapłacić za nią kaucji. Teraz 23-latka czeka na wyrok.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Gra „w słoneczko” wypiera berka i klasy!

Zabawa w klasy, berka czy skakanie na skakance to już przeżytek. Współczesne dzieciaki preferują inne rozrywki…

Ożyła w trakcie własnego pogrzebu!

Podczas uroczystości pogrzebowych z trumny zaczęły dochodzić dziwne odgłosy. Rodzina dziewczynki przeżyła prawdziwy szok…

Polecane wideo

Komentarze (106)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 23:16
mam bialaczke walcze z nia pol roku i wiecie co nie zycze takiej choroby ale ona sie sama prosi powinna chociaz miesiac z tym sie spotkac nie mam slow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 12:58
ładna kobieta byla, szkoda ze walenieta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2010 12:23
acha jaki zal ta dziewczyna powinna sie leczy na nie wiem na co bo na mozg juz za puzno !. zal mi tej szmaty bo inaczej jej nazwac nie da jak szmata jebana !. ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 17:18
jakie dziecko dzunglii,masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 12:14
Mam taki sam szalik jak ona !!!! Tylko fioletowo czarny ! :D:D:D a poza tym to z niej jest perfidna dziwka !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie