Oskarżył matkę o czyszczenie łazienki jego szczoteczką do zębów!

Dziwna historia z USA nie pozostawia wątpliwości - dla niektórych każdy pretekst jest dobry, by wsadzić za kratki nawet najbliższą osobę
Oskarżył matkę o czyszczenie łazienki jego szczoteczką do zębów!
02.08.2010

Bohaterką tego absurdalnego dramatu jest 52-letnia Deborah West, pani domu, matka... wyrodnego syna. Kilka dni temu kobieta postanowiła wyczyścić brudną łazienkę. Nie przypuszczała jednak, że porządki doprowadzą ją przed oblicze... policji.

Jak się okazało, 26-letni syn Deborah, Justin Novack (zauważyliśmy, że wielu bohaterów podobnych historii nosi polsko brzmiące nazwiska), bardzo się zdenerwował. Oczywiście nie faktem, że łazienka jest wreszcie czysta, ale tym, że rzekomo matka szorowania zabrudzonych powierzchni dokonała za pomocą  jego... szczoteczki do zębów! Oskarżona (takie są fakty) miała później odstawić szczoteczkę na miejsce i nie przyznawać się do winy. Syn był jednak przekonany, że przedmiot, który właśnie miał sobie wsadzić do ust, wcześniej polerował wannę, muszlę klozetową i inne tego typu urządzenia.

Justin zadzwonił na policję i zgłosił tę straszliwą zbrodnię. Funkcjonariusze bardzo poważnie podeszli do sprawy i po chwili byli już w domu zwaśnionych stron. Na szczęście obyło się bez zbędnych emocji, bo bohaterowie zdążyli już ochłonąć, a syn wycofał oskarżenie. 

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Ukrywają się w domach i udają, że są na wakacjach!

A wszystko, aby wzbudzić zazdrość sąsiadów i nie przyznać się, że nie stać ich na zagraniczny urlop…

Erotyczny taniec 7-latek wywołał skandal w USA – VIDEO!

Młode ciała, skąpe stroje, makijaż, koronki, kokardki i energiczny taniec. Nie, to nie opis występu w klubie go-go, ale skrócony scenariusz show zaprezentowanego przez... siedmiolatki!

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2010 15:03
masakra ja też bym sie wkurwiła ! Jeszcze bym coś dostała i chociażbym mogła umrzeć tyle tam zarazków nie dziwie sie mu ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2010 10:26
ciekawe jakbyście zareagowali jakby to waszą szczoteczką wasza matka umyła kibel a potem odłożyła na miejsce jakby nigdy nic. syn musiał wiedziec widocznie wcześniej, że ta kobieta jest chora i zawistna. jakoś nie zebrało wam sie, żeby pomyśleć ile chorób mógł przez tą kobietę nałapać. no ale po co myśleć, zły syn, niedobry, be i wyrodny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2010 18:52
ha !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2010 04:58
Porażka, ludzie są jednak tępi..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2010 18:50
I po co tak podkreślacie że z Polski? Tak jej nienawidzicie? Zauważyłam że we wszystkich artykułach zachwalacie inne kraje;/ , np. Anglię.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie