Czarnoskórej parze urodziła się biała córeczka!

Lekarze nie mają pojęcia, jak do tego doszło, a ojciec zapewnia, że żona go nie zdradziła. W rodzinie czarnoskórych imigrantów w Wielkiej Brytanii urodziła się biała córeczka.
Czarnoskórej parze urodziła się biała córeczka!
21.07.2010

Dziewczynka przyszła na świat za pomocą cesarskiego cięcia. - Kiedy mi ją pokazali, spytałam, co to za lalka - mówi mama Nmachi Angela (35 l.). - Kiedy na nią spojrzałem, spytałem, czy nie było zamiany. A potem zażartowałem: czy to moje? - opowiada ojciec dziewczynki Ben (44 l.). - Oczywiście, że moje - dorzuca.

Rodzice Nmachi pięć lat temu przybyli z Nigerii do Wielkiej Brytanii. W ich rodzinach nigdy nie było mieszanych rasowo związków, nie mają białych przodków. Profesor Bryan Sykes, szef Wydziału Genetyki na Uniwersytecie w Oksfordzie, znany w Brytanii ekspert, nazwał narodziny Nmachi "wyjątkowymi". - Niezwykłe są zwłaszcza jej blond włosy. Nawet wiele dzieci o blond włoskach nie ma aż takiej fryzury jak ona - dodaje profesor.

Eksperci uważają, że najbardziej prawdopodobną przyczyną narodzenia się białej Nmachi z czarnoskórych rodziców jest nieznana do tej pory mutacja genetyczna. - Zasady genetyki są skomplikowane. W wielu przypadkach ciągle jeszcze nie rozumiemy, co się dzieje - dorzuca profesor. Rodzicie Nmachi nie przeprowadzili jeszcze testów DNA.

Na Fakt.pl przeczytaj także: Zaraziła córkę HIV!

Zobacz także:

Chłopiec z gigantyczną głową – czy przeżyje?

6-letni pływak nie ma nóg i ręki!

Polecane wideo

Komentarze (198)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 06:19
Tutaj wpisz treść komentarza do Czarnoskórej parze urodziła się biała córeczka!... Pare lat temu byl taki przypadek. Okazalo sie ze to tatus zdradzil przenoszac nasienie od kochanki, ktora wczesniej pieprzyla sie z bialym. Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2012 19:44
ma rysy twarzy murzynka :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 20:44
Poprostu ma hipopigmentację i tyle, a nie żaden albinizm.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 20:43
zdradzała go
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2010 21:45
napewno ich dziecko ? ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie