Łysa piękność została Miss – VIDEO!

Przed Wami Kayla Martell – najnowsza Miss amerykańskiego stanu Dewalare. Wygrała, mimo że od kilkunastu lat nie ma włosów!
Łysa piękność została Miss – VIDEO!
05.07.2010

21-letnia Kayla Martel straciła włosy jako 5-letnia dziewczynka. Lekarze zdiagnozowali u niej trudne do wyleczenia łysienie plackowate. Kobieta od najmłodszych lat cierpiała z powodu choroby, ale dzięki pomocy najbliższych uwierzyła w siebie i nie bała się mówić o swoim problemie. Od lat działa w organizacjach wspierających łysiejących ludzi oraz pracuje jako wolontariusz w szpitalu dziecięcym. Przy okazji, próbuje swoich sił w konkursach piękności.

Po raz pierwszy Kayla stanęła do rywalizacji o koronę miss jako 17-latka. Później jeszcze cztery razy startowała w konkursie piękności, ale los uśmiechnął się do niej dopiero w tym roku. Piękna Amerykanka zdobyła tytuł Miss stanu Dewalare. Podczas konkursu wystąpiła w peruce, ale nie ukrywała, że jest łysa. Jej odwagę i pewność siebie doceniło jury.

Teraz Kayla stała się symbolem walki o normalne życie dla wszystkich chorujących na łysienie. Jeszcze silniej angażuje się w działalność charytatywną i występuje w programach telewizyjnych, gdzie bez skrępowania opowiada o swojej chorobie.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Ma 21 lat i została najmłodszą lekarką w Wielkiej Brytanii! 

14 lipca 21-letnia Rachel odbierze dyplom ukończenia studiów medycznych. Tym samym stanie się najmłodszym lekarzem w historii Wielkiej Brytanii!

Już dwa lata mieszka w budce telefonicznej  

Budka jest jego sypialnią, jadalnią i garderobą. Jak jednak zapewniają jego sąsiedzi z pobliskich domów, bezwzględnie dba o czystość w swoim „domu”.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (42)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2010 20:35
ja nie mam włosów już od 6 lat :( ale mam prawdziwych przyjaciół i jestem szczęśliwa:)) i im to wogóle nie przeszkadz... bez przerwy się śmieje:):):) czasem jestem smutna ale po paru minutach mi przechodzi....czasem sie wstydze wyjść gdzieś, ale moje poczucie pewności mnie ratuje i ludzie patrza na mój uśmiech i odwagę:))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2010 14:42
Chorowałam na tę samą chorobę przez rok. Żeby wyzdrowieć musiałam porzucić stresujące środowisko, co wieczór używać hormonalnych lekarstw, to było ciężkie... Jednak wygrałam, teraz mszczę się na przeszłości, mam własne blond włosy do pasa. Gratuluje tej dziewczynie odwagi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2010 14:19
ładna jest. gdy ktos nie ma włosów, a ma ładną buzię to i tak jest ładny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2010 00:55
zazdroszcze takim ludziom odwagi i samozaparcia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2010 17:27
Niekoniecznie z litosci.Nie ma przecie wymogow, ze modelka musi byc taka i taka.W modelce liczy sie oryginalnosc.A jezeli chodzi o jej brak wlosow, to tylko ladna kobieta dobrze wyglada lyso, wiec wielkie brawa dla niej!!!Pozdrawiam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie