Już 2 lata mieszka w budce telefonicznej!

Budka jest jego sypialnią, jadalnią i garderobą. Jak jednak zapewniają jego sąsiedzi z pobliskich domów, bezwzględnie dba o czystość w swoim „domu”.
Już 2 lata mieszka w budce telefonicznej!
02.07.2010

W Chinach żyje naprawdę bardzo dużo ludzi, więc prawdopodobieństwo wyłapania wśród nich jakiegoś ciekawego przypadku jest większe niż gdziekolwiek indziej. Pozwalamy sobie na takie wytłumaczenie, bo faktycznie coraz częściej piszemy o ekstremalnych postaciach właśnie z tamtych okolic. Tym razem przedstawiamy mężczyznę, który od przynajmniej 2 lat mieszka w... budce telefonicznej.

Tajemniczy nieznajomy jest wyjątkowo zamknięty w sobie (i w budce) - nikt nie wie jak się nazywa, ile ma lat i dlaczego zdecydował się na tak nietypową miejscówkę. W ciągu dnia śpi, a wieczorami wychodzi, by prosić przechodniów o jedzenie. Jeśli do kogoś się odzywa, to głównie do... samego siebie. Staje przed lustrem zamontowanym w budce i rozpoczyna monolog.

To jednak dość nietypowy człowiek ulicy, bo okoliczni mieszkańcy przyznają, że bardzo dba o czystość i porządek. Myje się w publicznych toaletach, jego połatane ubrania są zawsze wyprane i świeże. Dba również o swój zarost, który systematycznie przycina. W "domu" również panuje ład. Wszystkie zebrane skarby są poukładane, a zapasowe ubranie zawieszone na dachu budki.

Pomoc społeczna już nie raz chciała pomóc bezdomnemu, ale on nie chce z niej skorzystać. Nie zdradza, czy ma rodzinę, skąd jest i co zamierza. Tajemniczy nieznajomy jest już jednak częścią otoczenia i nikt nie planuje jego eksmisji.

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Na co Polki wydają pieniądze? 

Czasy bogatych mężów i ich żon-utrzymanek już dawno przeszły do historii!

Pijana matka smarowała dziecku żeby denaturatem!  

Uważała, że po takiej kuracji dziewczynka przestanie odczuwać ból wyrzynających się ząbków.

 

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2010 12:17
współczuję mu, ale z drugiej strony człowiek sobie radzi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2010 23:53
hmm ja jak na niego patrze to az mnie plecy bola. jak mozna sie tak gniesc w budce telefonicznej?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2010 01:28
I on się tam wysypia ?! Mój kręgosłup by nie wytrzymał i gdzieś tak po trzeciej nocy już bym nie wstała... ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2010 22:55
:d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2010 00:02
szkoda mi go.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie