Zrobiła sobie tatuaż z prochów syna!

Kim Mordue chciała w ten sposób uczcić pamięć syna, który zmarł na skutek przedawkowania narkotyków.
Zrobiła sobie tatuaż z prochów syna!
26.06.2010
>

Utrata bliskiej osoby to trudny moment w życiu każdego człowieka. W pewnym momencie ktoś kochany odchodzi na zawsze. Trudno się z tym pogodzić, jeszcze ciężej racjonalnie to wytłumaczyć. Wielu nie potrafi oswoić się z nowymi, trudnymi okolicznościami. Są jednak tacy, którzy starają się przeżyć żałobę na swój sposób. Tak jak Kim Mordue.

50-latka w dość niekonwencjonalny sposób oddaje cześć zmarłemu przed trzema laty synowi. 24-letni Lloyd Evans zmarł z powodu zatrucia organizmu narkotykami podczas szalonej imprezy. Jego ciało zostało skremowane, ale matka wcale nie myślała o tym, by prochy syna pogrzebać na cmentarzu czy też przechowywać je w urnie ustawionej w domu. Doszła do wniosku, że chce go mieć jeszcze bliżej siebie.

Tak narodził się pomysł pamiątkowych tatuaży. Tatuażysta łączy tusz z prochami Lloyda i taką mieszanką ozdabia ciało Kim. Co ciekawe, tatuażystą jest jej mąż, ojciec zmarłego chłopaka. W ten sposób powstały malowidła m.in. kabalistycznego drzewa życia czy anioła uwalniającego motyla. Jest też specjalny wiersz na jego cześć. Jak tłumaczy Kim - jej syn zrodził się z niej i teraz znowu do niej powrócił.

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Zanim zrobisz sobie tatuaż…

Marzysz o tatuażu podobnym do tego, który ma Rihanna? Zanim go sobie zafundujesz, zapoznaj się z radami specjalistów.

Najbardziej zwariowane tatuaże świata

Zwariowane i odważne rysunki na ciele. Niektórych obrzydzają, innych rozśmieszają. Niezależnie od opinii, pozostaną z ich posiadaczami na zawsze. Odważyłabyś się na wybór jednego z nich?

 

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 12:28
szacunek ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2010 14:40
Boże masakra taki młody ; ( Zajebista baba tak uczcić pamięć syna, SZACUN ; ]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2010 23:53
Mój tatuaż jest dla mnie bardzo ważny ,ale nie symbolizuje tyle co jej ! Podziwiam ja za to ze codziennie będzie miała siły by go oglądać:) bo bedzie sobie przypominać syna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2010 12:35
sądzę, że to ma sens. ciało z ciała i tak dalej.. poza tym, taki tatuaż to kawałek sztuki. mi "byłoby miło" gdyby moja mama coś takiego zrobiła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2010 00:05
nie wiem....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie