Najbardziej podobne bliźniaczki w Wielkiej Brytanii – GALERIA!

Pearl i Ruby są identyczne! Nie różnią się praktycznie niczym – nawet charakterem…
Najbardziej podobne bliźniaczki w Wielkiej Brytanii – GALERIA!
24.06.2010
> -->

W poniedziałkowy poranek w Londynie, odbył się konkurs na najbardziej podobne, angielskie bliźniaki. Do ścisłego finału dostało się 30 par identycznych bliźniąt z całej Wielkiej Brytanii. Jednak, aby wygrać, należało wykazać się niezwykłymi umiejętnościami w różnych kategoriach. Nauczyciel tańca, John Graham,  testował na przykład stopień podobieństwa koordynacji ruchowej bliźniąt, a neurolog dr Fatima Felisberti porównywała ich mimikę twarzy. Z kolei jedne z najsłynniejszych, brytyjskich bliźniaczek - Sam i Amanda Marchant (znane jako Samanda) sprawdzały, jak bardzo bliźniaki różnią się pod względem osobowości.

Wybór był trudny, ale ostatecznie pierwsze miejsce przyznano Pearl i Ruby Day – 18-letnim bliźniaczkom ze wschodniego Londynu. Dziewczyny uczą się w szkole średniej, a w przyszłości chciałyby studiować aktorstwo. Do tej pory bliźniaczki pojawiły się w piątej części ekranizacji Harry’ego Potter’a, a już niebawem wystąpią w reklamie czekolady.

Na co dzień siostry dzielą wspólną sypialnię, a z rozpoznaniem, która z nich to Pearl, a która Ruby, mają problem nawet ich najbliżsi. -  Często próbujemy zmylić naszych chłopaków, a oni naprawdę nie potrafią nas odróżnić! – opowiada Ruby.

Czym dziewczyny urzekły jurorów? Przede wszystkim identycznymi rysami twarzy, niemal jednakową  (szaloną) osobowością oraz doskonałą synchronizacją  taneczną.

Poniżej porcja zdjęć z konkursu i kilka naprawdę podobnych par bliźniąt jednojajowych.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Bliźniaczki wzięły ślub z bliźniakami!

Obie pary bliźniąt są identyczne! Ciekawe, jak będą wyglądać dzieci świeżo upieczonych nowożeńców?

Bliźniaki mają dwóch ojców – jak to możliwe?

Justin i Jordan Washingtonowie urodzili się w odstępie 7 minut, ale nie są bliźniakami, a półbraćmi i mają dwóch różnych ojców.

Polecane wideo

Komentarze (99)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 10:36
wszyscy przezywacie, ze bliżniaczki nie są podobne.Moja rodzina jest duża.Razem na jest 8 w domu.Trojaczki- idebtyczne, jednojajowe oraz są pięcioraczki: 2 dziweczyny i 3 chłopców.Dziewczyny z trojaczek są do siebie bardzo podobne jak bliźniaczki, z kolei chłopcy ci trzej są też bardzo do siebie podobni......Więc widzice...ja to mam życie jak w madrycie XD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 10:31
Ja nazywam się Gosia.Nie jestem bliźniaczką, tylko trojaczką.Mam jeszcze dwie takie sam siostry jak ja.Ja wraz z Olą i Joasią jesteśmy trojaczkami, jednojajowymi, bardzo, ale to bardzo podobnymi do siebie.Nosimy te same ubrania, nawet mamy taki sam charakter;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 20:37
Ale śliczne:) ja mam dwie córeczki bliżniaczki 4miesieczne,jednojajowe i tez sa do siebie podobne:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 13:59
nos i uśmiech mają różne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 14:53
ja mam siostre blizniaczke i jest taka sama jak ja niczym sie nie róznimy i mamy taki sam zwrost jestesmy takie same wszyscy nas mysla nawwt nauczyciele a najlepsze jest to ze czasami rodzice bo matka raczej powinna rozpoznac swoje dzieci ale tez sie myli xD nie ubieramy sie tak samo bo poco ??????????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie