Zostawiła psom 8 milionów funtów spadku!

A swojej gosposi – 17 milionów. Z testamentem Fail Posner nie może się pogodzić syn, który otrzymał zaledwie… 650 funtów.
Zostawiła psom 8 milionów funtów spadku!
21.06.2010

Pod koniec marca 2010 roku zmarła 67-letnia córka wpływowego, amerykańskiego milionera Victora Posnera. Jak nie trudno się domyślić, Fail Posner - jedna z najbogatszych kobiet w Miami - pozostawiła po sobie ogromną fortunę. Nie zasiliła ona jednak konta rodziny. Bogaczka postanowiła za to wspomóc swoich wiernych towarzyszy – gospodynię domowej oraz ochroniarza.  Zapisała im zawrotną sumę 17 milionów funtów oraz dała prawo do dożywotniego korzystania z jej willi (pod warunkiem, że będą się opiekować jej zwierzątkami).

W testamencie znalazł się  również punkt dotyczący ukochanych psów Fail. Okazało się, że milionerka przekazała im w spadku aż 8 milionów funtów. 2/3 okrągłej sumki trafiły w łapy jej ulubionej Chihuahy Conchity, a pozostałe 2 miliony do reszty gromadki.

Z treścią testamentu nie zgadza się syn Fail, Bret Carr, który wynajął już najlepszych, amerykańskich prawników, aby z ich pomocą anulować dokument. Mężczyzna uważa, że jego matka była uzależniona od psychotropów i miała niezdrową obsesję na punkcie psów. Podobno wydawała bajońskie sumy na ich mycie, czesanie oraz ubieranie. Regularnie wysyłała je również do SPA, prowadzała do kosmetyczki, a nawet kupowała drogie gadżety zdobione diamentami i złote samochody.

Carr sugeruje również, że jego matka miała ambicje, aby wypromować swoją Chihuahę jako najbardziej zepsutego psa wszechczasów. Milionerka była w tej kwestii nieustępliwa i zrywała kontakt z osobami chcącymi jej to utrudnić. Również ze swoim synem, który zaniepokojony o jej stan zdrowia, próbował wyleczyć ją z obsesji.

W końcu Fail Posner wydziedziczyła swoje jedyne dziecko, pozostawiając Bretowi skromną sumę 650 funtów. Teraz mężczyzna walczy o prawo do majątku matki. Gospodyni domowa i ochroniarz – nowi dziedzice fortuny Pani Posner – odmówili komentarza w tej sprawie.

Nina Drzewiecki 

Zobacz także:

Ma 12 lat i wygląda jak wilkołak!

Całe ciało 12-letniego Pruthviraja Patil pokryte jest włosami, a jedyne pozbawione włosów części to dłonie i podeszwy stóp.

Uratowała męża przed paszczą krokodyla!

To miał być  romantyczny spacer nad rzeką. Do momentu, kiedy mężczyzna postanowił  zanurzyć stopę w jej nurcie.

Polecane wideo

Komentarze (87)
Ocena: 4.82 / 5
Tubelerczyk (Ocena: 5) 12.10.2014 09:44
Victor Posner rzeczywiście był milionerem, miał czwórkę dzieci. z pierwszego małżeństwa dwójkę bliźniaków Steven i Gail, a z drugiego małżeństwa Tracy i Lance. Nie miał nigdy córki o imieniu Fail. Steven zginął w katastrofie łodzi 20 listopada 2010, Gail natomiast zmarł 19 marca 2010 - zginęli już po śmierci ojca, który zmarł 11 listopada 2002 roku. Krótko przed śmiercią pozbawił prawa do swojego majątku wszystkie dzieci i wnuki, przepisując cały majątek swojej kochance Brenda Nestor Castellano, aktorce, która była równie jego partnerem biznesowym. Dzieci i wnuki zaskarżyły jego testament twierdząc, że nie ma pewności co do tego iż ich ojciec wogóle dokonał zmian w testamencie. Proces trwał do 2004 roku. Tracy Posner odzyskał w ten sposób 14 mln. $, Steven przejął kontrolę nad jakimiś inwestycjami w nieruchomości. Co do pozostałych dzieci i wnuków to nie wiem.
odpowiedz
Tubelerczyk (Ocena: 1) 12.10.2014 09:42
Victor Posner rzeczywiście był milionerem, miał czwórkę dzieci. z pierwszego małżeństwa dwójkę bliźniaków Steven i Gail, a z drugiego małżeństwa Tracy i Lance. Nie miał nigdy córki o imieniu Fail. Steven zginął w katastrofie łodzi 20 listopada 2010, Gail natomiast zmarł 19 marca 2010 - zginęli już po śmierci ojca, który zmarł 11 listopada 2002 roku. Krótko przed śmiercią pozbawił prawa do swojego majątku wszystkie dzieci i wnuki, przepisując cały majątek swojej kochance Brenda Nestor Castellano, aktorce, która była równie jego partnerem biznesowym. Dzieci i wnuki zaskarżyły jego testament twierdząc, że nie ma pewności co do tego iż ich ojciec wogóle dokonał zmian w testamencie. Proces trwał do 2004 roku. Tracy Posner odzyskał w ten sposób 14 mln. $, Steven przejął kontrolę nad jakimiś inwestycjami w nieruchomości.
odpowiedz
Tubelerczyk (Ocena: 1) 12.10.2014 09:41
Victor Posner rzeczywiście był milionerem, miał czwórkę dzieci. z pierwszego małżeństwa dwójkę bliźniaków Steven i Gail, a z drugiego małżeństwa Tracy i Lance. Nie miał nigdy córki o imieniu Fail. Steven zginął w katastrofie łodzi 20 listopada 2010, Gail natomiast zmarł 19 marca 2010 - zginęli już po śmierci ojca, który zmarł 11 listopada 2002 roku. Krótko przed śmiercią pozbawił prawa do swojego majątku wszystkie dzieci i wnuki, przepisując cały majątek swojej kochance Brenda Nestor Castellano, aktorce, która była równie jego partnerem biznesowym. Dzieci i wnuki zaskarżyły jego testament twierdząc, że nie ma pewności co do tego iż ich ojciec wogóle dokonał zmian w testamencie. Proces trwał do 2004 roku. Tracy Posner odzyskał w ten sposób 14 mln. $, Steven przejął kontrolę nad jakimiś inwestycjami w nieruchomości. Ten artykuł to taka historia z sopla lody wyssana.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2010 20:21
Dla syna 650 funtów, a dla jakiegoś SZCZURA 8 milionów ?! Chihuaha to obrzydliwa rasa moim zdaniem. Pusta lala !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2010 13:43
to byly jej pieniadze a gdzie synus byl jak go potrzebowala liczyl na majatek matki i sie przeliczyl szkoda tylko ze czesci tej kasy nie przeznaczyla dla glodujacych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie