Największa broda świata! SZOK!

47-latkowi urosła broda wielkości sporej piłki. Operacja usunięcia kosztuje, więc zdecydował się na sprzedaż... miejsca reklamowego na narośli.
Największa broda świata! SZOK!
24.04.2010
>

Pisaliśmy już o wielu makabrycznych ludzkich przypadłościach. Dodatkowe palce, kończyny, nadmierne owłosienie, guzy zniekształcające głowę… Wszystkie te przypadki łączyło jedno - chorzy pochodzili z Indii lub Chin, czyli najludniejszych krajów na świecie.

Tym razem poznajcie pana Chang Du, który ma 47 lat i mieszka w Chinach. Pięć lat temu wyczuł w swoich ustach coś przypominającego guzka, ale sprawę zbagatelizował. Do dzisiaj guzek rozrósł się do ogromnych rozmiarów i wyraźnie mu ciąży.   

Jego broda nabrała kształtu i rozmiaru sporej piłki. Badania wykazały, że to nic specjalnie groźnego, więc narośl można spokojnie usunąć. Problem w tym, że nie jest to finansowane przez tamtejszą opiekę zdrowotną, a pan Du nie należy do najbogatszych. Koszt operacji to około 25-30 tysięcy złotych.

Na szczęście mężczyzna nie traci pogody ducha i pomysłowości. Spróbuje sfinansować operację w niekonwencjonalny sposób.   Postanowił wykorzystać ogromne wymiary swojej brody i fakt, że wzbudza powszechne zainteresowanie na ulicy. Feralna narośl, której bardzo chce się pozbyć, może zarobić sama na siebie. Pan Du chce na niej umieszczać reklamy chętnych przedsiębiorców. No cóż, grunt to pozytywne nastawienie i wiara w powodzenie. Oby się udało! 

Źródło: Hanter.pl 

Zobacz także:  

Ten 4-latek wypala paczkę papierosów dziennie! 

A do tego klnie jak szewc, w ogóle nie chce jeść i swojej matce każe, by przynosiła mu kawę.

Obcięli jej nos i uszy, bo uciekła od męża! 

Tragiczny los młodej Afganki poruszył  świat.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (34)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 15:45
George Cloney się chowa przy nim
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2010 20:12
takie żeczy tylko w chinach -.-''...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2010 13:56
Oby się udało zarobić i wyciąć, Trzymam kciuki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2010 16:17
nie śmiejcie sie,pomyślcie jak byście się czuli z taki guzem????...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2010 16:05
to jest podbródek a nie broda..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie