Anna Skura relacjonuje w Sieci operację plastyczną. Poddała się rekonstrukcji piersi

Opisała wszystko ze szczegółami.
Anna Skura relacjonuje w Sieci operację plastyczną. Poddała się rekonstrukcji piersi
Fot. AKPA (Podlewski)
09.02.2024

Anna Skura znalazła specjalistę, który pomoże jej „naprawić” biust, po tym jak przez lata borykała się z efektami nieudanej operacji. Blogerka zrelacjonowała wszystko na Instagramie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek trafiła do szpitala! Wyjaśniła, co się stało

Anna Skura relacjonuje na Instagramie zabieg rekonstrukcji piersi

Anna Skura jest aktywną (szczególnie na Instagramie) blogerką i podróżniczką. Trzy lata temu poddała się operacji piersi, która okazała się dla niej zgubna w skutkach. Zabieg się nie udał, a ona musiała na nowo nauczyć się akceptować swoje ciało. Teraz jednak znalazła specjalistę, który zgodził się zrekonstruować jej biust. Cały proces zrelacjonowała na Instagramie. Dodała m.in. zdjęcie wykonane na chwilę przed operacją. „Wiedziałam, że gdy się już obudzę, to z nowym ciałem” – podpisała kadr, nie kryjąc emocji.

Zdradziła także, że przed zabiegiem lekarz musiał wyciąć jej zainfekowany mięsień. „Przed samą operacją sprawdzamy wszystko, mierzymy, co trzeba wyciąć, gdzie zrobić nacięcia, aby „korzystać” ze starych blizn, jak wypełnić piersi bo każda była w zupełnie innym stanie…” – relacjonowała.

Anna Skura przyznała, że to już jej piąta operacja. Przypomnijmy, że komplikacje po nieudanym zabiegu mocno ją przytłoczyły. Po pewnym czasie jednak, jak mówiła, zrozumiała, że musi zmienić swoje nastawienie i zaczęła otwarcie o tym mówić.

Trzymamy kciuki za rychły powrót do zdrowia.

Zobacz także: Tak wygląda obecnie chłopiec z opakowania Kinder Chocolate

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/whatannawears/)

Polecane wideo

Te looki z rozdania Grammy zapamiętamy długo. Które stylizacje uznano za obłędne, a które za modowe pomyłki?
Te looki z rozdania Grammy zapamiętamy długo. Które stylizacje uznano za obłędne, a które za modowe pomyłki? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katoliczka (Ocena: 5) 09.02.2024 18:42
Tytuł powinien brzmieć „Problemy dzianych dziuń. Pt. 42526272726372829“. 😉 Takim ludziom nie szkoda pieniędzy na takie gówna? Żal. Dno, dno i jeszcze raz dno 🙄
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie