Poznajcie Sama, jego narzeczoną Annę i… weekendową dziewczynę Megan

Mężczyzna tworzy miłosny trójkąt z dwiema kobietami, które nie mają nic przeciwko temu.
Poznajcie Sama, jego narzeczoną Annę i… weekendową dziewczynę Megan
Fot. pexels
23.11.2023

Od piątku do niedzieli 33-letni Sam Slevin mieszka ze swoją dziewczyną Megan w jej dwupokojowym mieszkaniu w Hampshire. Gotuje dla niej, chodzą razem na długie spacery po lesie, odpoczywają na plaży.

Zobacz także: Niezwykła para, która postawiła na modny vanlife, a nie karierę. Od wielu lat ich życie przypomina bajkę

W poniedziałkowy poranek Sam wraca do swojej narzeczonej, 26-letniej Anny. Mieszkają w domu szeregowym, który kupili razem trzy lata temu. Mężczyzna spędza tam resztę tygodnia, wracając na każdy weekend do Megan.

33-latek nie prowadzi jednak tajnego podwójnego życia. Nie dość, że każda z kobiet wie o drugiej, to w dodatku obie cieszą się z tego nietypowego układu.

Mężczyzna ma narzeczoną i dziewczynę na weekend

Wszyscy troje są poliamoryczni, co oznacza, że pozostają w relacji z więcej niż jedną osobą - chociaż w tym przypadku Megan i Anna nie są razem - są szczęśliwe, mogąc dzielić Sama.

- Większość ludzi zakłada, że poliamoria kręci się tylko wokół sypialni i że ja, Anna i Megan ciągle jesteśmy razem w łóżku jako trójkąt - mówi Sam. - Ale ten scenariusz to nie my. Uważam, że można absolutnie kochać więcej niż jedną osobę w tym samym czasie. Jeśli to działa, to dlaczego nie spróbować? Przecież jest już 2023 rok.

Poliamoria generacji Z

Choć trzyosobowy związek może wydawać się niekonwencjonalny, poliamoria szybko zyskuje na popularności, a dzisiejsi młodzi dorośli z pokolenia Z chcą eksperymentować bardziej niż wcześniejsze generacje.

Badania Ipsos przeprowadzone w październiku zeszłego roku potwierdziły to zjawisko. Tylko 53 procent respondentów z pokolenia Z stwierdziło w nich, że czuje pociąg wyłącznie do osób przeciwnej płci. To wyraźny kontrast generacyjny w stosunku do 77 procent osób z pokolenia Baby Boomers (w wieku 56 do 75 lat), które czują w ten sposób.

Na tym nie koniec. W listopadzie 2022 roku popularna aplikacja randkowa Hinge dodała u siebie funkcję „typu związku”, aby sprostać zapotrzebowaniu użytkowników, szukających relacji poligamicznych.

Terapeutka zajmująca się związkami, Dipti Tait, zgadza się, że poliamoria „zyskała większą widoczność i akceptację w ostatnich latach”. Jak komentuje ekspertka: - Pokolenie Z odrzuca ideę, że jedna osoba powinna zaspokajać wszystkie ich romantyczne i intymne potrzeby.

Zobacz także: Jak zmieniły się upodobania kobiet względem mężczyzn na przestrzeni ostatnich lat?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Foochia - فوشيا (@foochiagram)

Polecane wideo

Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej?
Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Pamela (Ocena: 5) 22.12.2023 15:53
Seks można na spokojnie uprawiać także podczas okresu przy użyciu specjalnych kubeczków menstruacyjnych Beppy Cup
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2023 13:16
Będzie je pucował w doopala
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 23.11.2023 08:20
Podczas współżycia zapominamy często o ryzyku przenoszenia chorób wenerycznych drogą płciową. Dlatego tak ważna jest mechaniczna antykoncepcja! Dla pań polecam błonę dopochwową Caya!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie