Rak zżera jej twarz! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Piętnastoletnią Chinkę Wang Jinqiu zaatakowała przed dziewięciu miesiącami złośliwa odmiana nowotworu. Komórki rakowe zagnieździły się w jej lewym oczodole, a dzisiaj pokrywają twarz…
Rak zżera jej twarz! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!
25.03.2010

Usta wygięte w podkówkę, ze zdrowego, prawego oka płyną łzy, a ból w lewym, chorym oku jest tak nieznośny, że dziewczynka musi prawie bez przerwy brać morfinę. A jeszcze nie tak dawno była pełną życia, pogodną nastolatką.

Piętnastoletnią Chinkę  Wang Jinqiu zaatakowała przed dziewięciu miesiącami złośliwa odmiana nowotworu. Komórki rakowe zagnieździły się w jej lewym oczodole. Gałka oczna dziewczynki nabrzmiała jak balon. Wang przebywa w tej chwili w szpitalu w mieście Fuxin na północnym wschodzie Chin.

To tragiczny przypadek – mówi rzecznik Czerwonego Krzyża Li Wengping – To dzielna dziewczyna. Nie skarży się, ale na pewno strasznie cierpi.

Okrutny los, jaki dotknął Wang, sprawił  cierpienie także jej starszemu o pięć lat bratu. – Moja piękna siostra była zawsze pełna życia. Zaczęła dopiero zmieniać  się w kobietę, a już leży na łożu śmierci – rozpacza Wang Jincheng. – Okropna choroba zjada jej twarz, a bez pieniędzy nasza rodzina nie może jej pomóc. Nie mieliśmy na ubezpieczenie i musimy zbierać teraz na ratowanie Wang. Pożyczyłem mnóstwo pieniędzy. Wang miała operację w Pekinie. Ale Ale rak powrócił.

Brat cierpiącej nastolatki nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami. Nakręcił wideo o cierpiącej siostrze i umieścił je w Internecie. Ma nadzieję,  że w ten sposób zbierze – w przeliczeniu –około140 tys. złotych potrzebnych na operację, która uratuje życie jego siostrze. – Nie dopuszczam do siebie myśli, że moglibyśmy ją stracić. Zrobię wszystko, żeby ją uratować – zapewnia.

Na eFakt przeczytaj także news: SZOK! Uwiódł i porwał córkę! 

Zobacz także:

Żyją bez twarzy…

Mimo to, starają się funkcjonować  jak normalni ludzie!

Ona chce ważyć pół tony! SZOK!

Już waży 273 kg, a chce dojść do 570. Wspiera ją w tym jej partner.

Polecane wideo

Komentarze (228)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2013 17:42
Boże biedactwo : ( !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 21:34
Kurcze no nie wiem co napisac jestem w szoku i wszystkim naprawde współczuje to jest coś tragicznego Powodzenia...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 19:44
biedna dziewczynka. przejmujemy się zwyczajnymi 'pierdołami' ,a tymczasem z dala od nas,od naszych beznadziejnych problemów,ma miejsce taka tragedia. wielke wyrazy współczucia i podziwu-za wytrwałość w cierpieniu :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 10:38
Współczuję Tej Dziewczynce i Jej Rodzinie. Życzę zdrowia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 17:39
;( zycie jest niesprawiedliwe za co ona tak cierpi dlaczego ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie