Chciała usunąć nadmiar skóry po odchudzaniu. Efekty nieudanej operacji pokazała w Sieci

Kobieta walczyła z nadmiarem skóry po tym, jak schudła 90 kg.
Chciała usunąć nadmiar skóry po odchudzaniu. Efekty nieudanej operacji pokazała w Sieci
Fot. Unsplash
03.08.2023

Victoria Michaels zmagała się z nadmiarem skóry na swoim ciele po tym, jak schudła 90 kg. Kobieta zdecydowała się usunąć ją operacyjnie. Kiedy wybudziła się po zabiegu, czuła, że coś jest nie tak. Na TikToku pokazała, jak wygląda po nieudanej operacji. Internuaci nie pozostali obojętni na jej historię. 

Zobacz także: Rezultat zabiegu powiększenia ust pokazała na TikToku. Internauci okazali jej wsparcie

TikTokerka zaprezentowała swoje ciało po nieudanej operacji usunięcia nadmiaru skóry

Kiedy Victorii udało się schudnąć 90 kg, zaczęła walczyć z problemem nadmiaru skóry. Kobieta w końcu zdecydowała się na jej chirurgiczne usunięcie. Kiedy obudziła się po zabiegu, czuła, że coś jest nie w porządku i niestety miała rację. Kobieta efektami zabiegu podzieliła się w nagraniu, które opublikowała na TikToku. Na krótkim filmiku mówi:

Zaufałam swojemu chirurgowi, który powiedział mi, że będę miała zupełnie płaski brzuch. Jak widzisz, coś poszło nie tak.

W opisie do opublikowanego materiału opowiedziała także, jak została potraktowana przez swojego lekarza:

Chirurg przyznał się do spowodowania infekcji z powodu przedwczesnego usunięcia drenażu, był wyjątkowo agresywny, zaniedbywał mnie i krzyczał. Ponieważ broniłam własnych praw, odmówiono mi kolejnej operacji, która naprawiłaby ten błąd, chyba że zapłacę więcej pieniędzy.

Internauci w komentarzach dodali kobiecie otuchy i zachęcali ją do tego, aby walczyła o swoje prawa i sprawiedliwość:

Mam nadzieję, że dostaniesz zwrot pieniędzy, na które zasługujesz, i ciało swoich marzeń.

Jak najszybciej znajdź prawnika!

Przykro mi, że Ci się to przydarzyło.

Zobacz także: Ta influencerka… żyje jak lalka Barbie. Ma różowy dom, samochód, a nawet basen
Źródło: kobieta.gazeta.pl 

@nulleigh my name is victoria and i was botched. 4 months ago i was told i was going to have an “fdl tummy tuck”, a pubic lift, belly button relocation and that i would be totally flat. the whole purpose of adding the vertical incision upgrade was to be able to remove all of my loose skin. the surgeon admitted to causing infection due to a premature drain removal, was extremely abusive, neglected me many times and has yelled at me. because i have stood up for my own human rights she has refused to revise her work unless i pay her more money. #botched #botchedplasticsurgery #botchedsurgery #storytime #fdl #fdltummytuck #fleurdelistummytuck #panniculectomy #surgery #surgerytiktok #plasticsurgery #plasticsurgeon #plasticsurgerytiktok #plastics #plasticsurgerycheck #badplasticsurgery #bariatricsurgery #bariatriccommunity #bariatricqueen #bariatricfamily #rny #rnygastricbypass #rnycommunity #gastricbypass #gastricsleeve #vsg #wls #wlsjourney #wlscommunity #weightloss #weightlosscheck #weightlosstransformation #weightlosssurgery #extremeweightloss #wlssupport #psa #spreadawareness #fyp #foryoupage #viral #storytelling ♬ original sound - Victoria Michaels

Polecane wideo

Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop
Wakacyjna garderoba Włoszek. Koniecznie zabierz te obłędne rzeczy na urlop - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.25 / 5
Jkl (Ocena: 5) 05.08.2023 19:11
Jak dla mnie to poprostu tluszcz a nie nadmiar skory powinna jeszvze schudnac I dopiero wtedy ponowna operacja
zobacz odpowiedzi (1)
Marta Marzec (Ocena: 2) 03.08.2023 07:17
Marta Marzec
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie