Ta influencerka… żyje jak lalka Barbie. Ma różowy dom, samochód, a nawet basen

Jej życie wygląda bajkowo.
Ta influencerka… żyje jak lalka Barbie. Ma różowy dom, samochód, a nawet basen
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/brunabarbieoficial/)
25.07.2023

Za sprawą najgłośniejszego filmu tych wakacji, czyli „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych, na popularną zabawkę firmy Mattel zapanował prawdziwy szał. Kolejne „żywe lalki” mnożą się jak grzyby po deszczu. Przypomnijmy choćby tę: „Czeska Barbie” od zawsze mierzy się z hejtem. „Byłam brutalnie prześladowana”

W sklepach odzieżowych pojawiają się różowe kolekcje ubrań i akcesoriów, a styl Barbiecore uchodzi za jeden z najmodniejszych tego lata. Pewna brazylijska influencerka doskonale odnajduje się w tym klimacie, ponieważ na co dzień żyje i ubiera się jak Barbie.

Bruna Barbie: brazylijska influencerka mieszka w różowym domu dla lalek

Bruna Carolina Peres, działająca w mediach społecznościowych jako Bruna Barbie, dziecięce marzenia o byciu lalką wprowadziła na kolejny poziom. Nie tylko fizycznie upodobniła się do kultowej zabawki, ale także wybudowała różowy dom z różowymi wnętrzami, kupiła różowy samochód i wypełniła garderobę różowymi ubraniami. Nawet basen przed jej willą jest różowy.

Cukierkowe życie brazylijskiej Barbie śledzi obecnie niemal 640 tys. followersów. Zobaczcie, jak wygląda jej bajkowa codzienność.

Polecane wideo

Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata
Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.08.2023 19:30
W porządku, tylko co ma z tego ludzkość że ta tiktokerka żyje jak lalka Barbie ?
odpowiedz
Izka (Ocena: 5) 03.08.2023 11:47
Jeszcze jej irobota brakuje, żeby poprawić swój standard życia :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2023 16:53
Wiecie papilot czemu macie coraz mniej wejść i coraz mniej komentarzy pod postami? Przez okropne, nachalne reklamy. Nie da się już was czytać. Zanim cokolwiek przejrzę muszę zamykać atakujące mnie reklamy, których dajecie więcej i więcej.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie