Pierwszy na świecie człowiek BEZ PŁCI!

Koniec świata, czy początek nowej ery? Norrie May-Welby, 48-letni Brytyjczyk, w oficjalnych dokumentach określany jest jako człowiek płci... nijakiej!
Pierwszy na świecie człowiek BEZ PŁCI!
17.03.2010

Koniec świata, czy początek nowej ery? Norrie May-Welby, 48-letni Brytyjczyk, w oficjalnych dokumentach określany jest jako człowiek płci... nijakiej!

Norrie urodził  się jako mężczyzna w brytyjskim Paisley. W 1990 roku przeszedł  operację zmiany płci. Okazało się jednak, że życie w ciele kobiety również mu nie pasuje. Postanowił więc, że najlepiej będzie mu jako przedstawicielowi płci... nijakiej!

O dziwo tę fanaberię  postanowiły uznać nawet władze! Norrie wyemigrował/wyemigrowała/wyemigrowało (niepotrzebne skreślić) do Australii, a tam urzędnicy w rubryce płeć wpisali: nijaka.

- Koncepcja mężczyzny i kobiety nie pasuje mi. Najprostszym rozwiązaniem dla mnie jest nie mieć identyfikacji płci - tłumaczy swoje dziwactwa Norrie.

Pytanie tylko, co zrobi kiedy płeć nijaka również mu/jej się znudzi?

Na eFakt przeczytaj także news: Kopał po brzuchu ciężarną!

Zobacz także:

Najpiękniejsze transseksualistki świata

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno te czarujące damy były… mężczyznami.

Chłopiec wrócił do szkoły jako dziewczynka!

12-latek zostanie poddany operacji zmiany płci. Już teraz wygląda jak dziewczynka.

Polecane wideo

Komentarze (174)
Ocena: 4.98 / 5
Anonim (Ocena: 1) 20.08.2014 22:21
Ja nie zamierzam się poddawać żadnej operacji, bo mało mnie obchodzi czym sikam, ale też nie identyfikuję się z żadną płcią, również na innych patrzę po prostu jak na ludzi, nie interesuje mnie płeć. Każdego szanuję tak samo, podejście bez stereotypów jest świetne, nikogo nie krzywdzi :) Nie lubię etykietek. Mogę powiedzieć, że mam takie a takie genitalia, ale niestety słowo "kobieta" lub słowo "mężczyzna" nie kojarzy się wyłącznie z genitaliami, a chcę żeby ludzie podchodzili do mnie bez żadnych stereotypów jaka jestem lub jaka powinnam być. Kto mnie zna, ten zauważył, że z zachowania i poglądów ciężko mnie przypisać stereotypowi którejś płci. Jak widać używam żeńskich końcówek, bo taka jest konstrukcja języka polskiego, że którąś trzeba wybrać. Ogólnie to wszystko mi zwisa, byleśmy byli szczęśliwi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2012 11:17
O Fuuuuj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 00:28
W 100% uznaję jego/jej decyzję.Sama obecnie planuję zmianę płci na męską, a co do wypowiedzi: "ciekawe czym sika? lejkiem czy odbytem?" nie znam na świecie człowieka który "sikałby odbytem"...... Pozdrawiam Sebastian!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 16:42
czy ona sie maluje?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 00:50
dziwnie wyglda;/ figura faktycznie nijaka xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie