Maluje penisem – prawdziwy artysta „dziwak”!

Popyt na intymne dzieła jest spory. Tim Patch – bo o nim mowa - specjalizuje się w portretach znanych ludzi. Penisem wymalował np. królową Elżbietę II czy byłego prezydenta USA, George’a Busha.
Maluje penisem – prawdziwy artysta „dziwak”!
Tim Patch
15.03.2010

Lubimy niekonwencjonalne podejście do sztuki. Jeszcze bardziej cenimy zaangażowanych artystów z wizją i odwagą. Taki właśnie jest Tim Patch – australijski malarz, który tworzy bardzo osobiste dzieła. Można powiedzieć, że wręcz z nimi obcuje. Wszystko za sprawą nietypowej techniki, bo zamiast oklepanego pędzla, wywijasy na płótnie wykonuje za pomocą… własnego penisa.

Co równie ciekawe, ekscentryczny artysta nie zamyka się w swojej pracowni. Cała sztuka polega na tym, że proces powstawania poszczególnych malowideł  mogą obserwować zupełnie postronni ludzie. Tim ustawia na ulicy sztalugę, zrzuca ubranie i… macza w farbie swój największy skarb. Można przypuszczać, że to najlepiej operujący swoim przyrodzeniem mężczyzna na świecie.

To nie koniec niespodzianek, bo bezwstydny malarz, to facet z prawie sześcioma dychami na karku i czworgiem potomstwa. Mimo to, nie traci pogody ducha i realizuje swoją pasję. Przy okazji nieźle zarabiając, bo popyt na intymne dzieła jest spory. Tim specjalizuje się w portretach znanych ludzi. Penisem wymalował np. królową Elżbietę II czy byłego prezydenta USA, George’a Busha.

Tajemnicą  sukcesu jest podobno… luźny interes. Nie może być mowy o podnieceniu i nagłych zwrotach akcji. Wtedy jego „narzędzie” nie sprawuje się już tak dobrze.

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Kolejne dziecko z ośmioma kończynami! SZOK!

ludzie dostrzegają w nim boga albo diabła!

Ma 2 lata, waży prawie 42 kg! Olbrzymka z Chin!

Ta Chinka wygląda jak wielki klops, mimo że ma dopiero 2 latka!

 

Polecane wideo

Komentarze (182)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 20:36
Maluje pędzlem ch...owe obrazy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2011 01:47
cóż jak widać nawet z impotencji da się uczynić zaletę skoro: "tajemnicą sukcesu jest … luźny interes. Nie może być mowy o podnieceniu i nagłych zwrotach akcji. Wtedy jego „narzędzie” nie sprawuje się już tak dobrze."
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2011 18:35
Podobno nie maluje się za dobrze twardym pędzlem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2010 00:08
ale cwaniak,co tez ludzie nie wymysla...;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 18:19
ale boi się pokazć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie