Internautki zachwycają się przystojnym uczestnikiem „True Love”. „Doskonały, piękny”

Jest porównywany do… Leonardo DiCaprio.
Internautki zachwycają się przystojnym uczestnikiem „True Love”. „Doskonały, piękny”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/max.skrypkin/ & https://www.instagram.com/max.truelove.pl/)
12.05.2023

W miniony poniedziałek odbył się finał pierwszego sezonu „True Love”. Program prowadzony przez Edytę Zając zbierał w Sieci pochlebne opinie. Uczestnicy byli chwaleni za swoją dojrzałość emocjonalną, a show za stworzenie im okazji do wsłuchania się w swoje lęki i potrzeby. Jeden z mężczyzn, biorących udział w „True Love” szczególnie przypadł do gustu damskiej części widzów. O kim mowa?

Polecamy także: Bajeczny apartament Caroline Derpienski. Tak mieszka w Miami

Maksim Skrypkin: wiek, związki, Instagram

Maksim Skrypkin to 28-latek pochodzący z Białorusi. Do Polski przeprowadził się dekadę temu, kiedy rozpoczął studia w naszym kraju. Obecnie mieszka w stolicy i zawodowo zajmuje się branżą e-commerce oraz sprzedażą nieruchomości.

Maks dołączył do „True Love” w trakcie trwania show i z miejsca zdobył sympatię uczestniczek. Jako jeden z nielicznych organizował im romantyczne randki i od początku podkreślał, że szuka prawdziwego związku. W przeszłości 28-latek był już zaręczony, jednak relacja się rozpadła.

Pierwszą dziewczyną, na którą Maks zwrócił uwagę w willi, była Patrycja. Z jej strony jednak nie zaiskrzyło, dlatego uczestnik postanowił zbudować znajomość z Oliwią. Ona jednak finalnie wybrała Marcina, a Maks dobrał się w parę z Klaudią. Początkowo między tą dwójką nie brakowało kłótni, a oni wydawali się wyjątkowo niedopasowani. Czas spędzany razem pokazał jednak, że są w stanie się dogadać. W odcinku „True Love. After” okazało się, że Maksim i Klaudia tworzą obecnie związek, a nawet razem mieszkają.

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała zdjęcie partnera. „Tak, wiem, jest on HOT”

28-latek z Białorusi prowadzi na Instagramie dwa konta. Jedno prywatne, a drugie poświęcone udziałowi w show. Na obu profilach nie brakuje słów zachwytu nad jego wyglądem i osobowością.

„Najlepszy gentleman ever”

„Jestem kobietą i zastanawiam się co trzeba mieć w głowie żeby odpulić takiego mężczyznę jak Ty.. Zasługujesz na dojrzałą kobietę z klasą”

„Wspaniały Facet. Doskonały. Piękny. Dobry. A jakie włosy”

„Ty byś mógł w reklamie występować Maksim”

„Jaki z ciebie jest dobry chłopak! Zasługujesz na szczęście”.

A Wy oglądałyście „True Love”? Też polubiłyście Maksima? W galerii znajdziecie kilka jego najciekawszych zdjęć.

Polecane wideo

Ile można schudnąć w kilka tygodni? Dziewczyny pokazują swoje metamorfozy
Ile można schudnąć w kilka tygodni? Dziewczyny pokazują swoje metamorfozy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie