Jej mąż sfingował własną śmierć. „Chcieli zrobić ze mnie wariatkę”

Kobieta mocno to przeżyła.
Jej mąż sfingował własną śmierć. „Chcieli zrobić ze mnie wariatkę”
Fot. pexels (Anna Shvets)
07.04.2023

Anessa Rossi twierdzi, że kiedy jakiś czas temu odebrała telefon od teściów, oni poinformowali ją, że ich syn popełnił samobójstwo. Kobieta nie miała powodu, żeby im nie wierzyć. Mimo że para była w trakcie rozwodu, kobieta przez kilka miesięcy żyła w żałobie po dawnym ukochanym. Kiedy odkryła prawdę, ta okazała się być brutalna.

Zobacz także: Przed rozwodem ważył 184 kg przy wzroście 167 cm. Tak zmienił się po rozstaniu z żoną

Była pewna, że jej mąż nie żyje. Padła ofiarą intrygi

Do historii tej internautki dotarł portal radiozet.pl. Anessa Rossi postanowiła podzielić się w Sieci tym, co ją spotkało. Opowiedziała na TikToku o intrydze bliskich, której padła ofiarą. Internauci nie mogli uwierzyć, że kobieta naprawdę doświadczyła tak trudnych przeżyć. Anessa wyznała, że już od jakiegoś czasu w jej małżeństwie nie działo się dobrze. Wraz z mężem przestali się dogadywać i najbardziej rozsądnym wyjściem z tej sytuacji był, ich zdaniem, rozwód. Sprawa rozwodowa już się toczyła, kiedy do kobiety zadzwonili jej teściowie i przekazali dramatyczną informacją. Rodzice jej męża, Tima, poinformowali ją o samobójstwie mężczyzny. Anessa nie miała powodu, żeby im nie wierzyć. Podejrzane było jednak to, że poprosili ją, aby nie uczestniczyła w pogrzebie. Jej czujność uśpiła rozmowa z rzekomym funkcjonariuszem policji, który potwierdził to tragiczne zdarzenie.

„To wszystko było ustawione”

Pewnego dnia Anessa dostała wiadomość od nieznanego nadawcy. Dowiedziała się z niej, że jej były wyjechał do Meksyku i mieszka tam razem ze swoją kochanką. Kiedy kobieta przyjrzała się całej sprawie, okazało się, że żyła w kłamstwie. Jej były mąż żył i miał się świetnie, podczas gdy ona przeżywała żałobę po nim. Mężczyzna początkowo utrzymywał, że to Anessa postradała zmysły. Ona jednak znalazła dowód na to, że tak nie było. Jak się okazało, jej mama przez cały ten czas miała kontakt z Timem i jego nową partnerką. Anessa wytłumaczyła:

Fakt, że mój mąż i jego kochanka rozmawiali przez telefon z moją matką i nagrywali swoje wspólne rozmowy, moim zdaniem po prostu pokazuje, że to wszystko było planem, to wszystko było ustawione. Chcieli zrobić ze mnie wariatkę.

Zobacz także: Zmieniła kolor sukni ślubnej na różowy. Internauci są zachwyceni pomysłem TikTokerki

@anessarossii This man can make any allegations he wants at this point and i dont care to clear it up. Anyways, take care brush your hair #anessarossii ♬ original sound - Anessa Rossi

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie