Ofiara operacji plastycznych szprycuje 16-letnią córkę botoksem!

49-letnia Sarah Burge już kilka lat temu została okrzyknięta żywą lalką Barbie. Poddała się ponad stu operacjom plastycznym, a teraz własnoręcznie wstrzykuje botoks w twarz własnej córki!
Ofiara operacji plastycznych szprycuje 16-letnią córkę botoksem!
Sarah Burge
05.03.2010

Sarah Burge to jedna z wielu ofiar operacji plastycznych. Ma 49 lat i ponad 100 chirurgicznych ingerencji w wygląd na koncie. Wydała na nie pół miliona funtów (czyli około 2,5 mln złotych) - wielokrotnie naciągała sobie zmarszczki, zmieniała kształt twarzy, odsysała tłuszcz, powiększała piersi, modelowała pośladki. Dziś zaraża miłością do skalpela i igły swoją 16-letnią córkę, Hannah.

Matka i córka uważają, że tak trzeba. - Chciałam zrobić sobie botoks z dwóch powodów. Po pierwsze zapobiega tworzeniu się zmarszczek, a po drugie wszyscy w szkole o tym mówią - wyznaje dziewczynka.

- Miałam kilka małych zmarszczek na czole i wokół ust. Martwiłam się nimi – kontynuuje. - Wygląd ma dla mnie duże znaczenie, a ja nie chcę wyglądać brzydko w wieku 25 lat. Kilka koleżanek powiedziało mi, że im wcześniej zacznę wstrzykiwać botoks, tym mniej zmarszczek będę mieć jako dorosła kobieta.

Pierwsze zastrzyki dostała już rok temu w klinice w Hiszpanii. Zgodziła się na to jej Matka. Teraz jednak dziewczyna nie musi już jeździć zagranicę. Jej Matka ukończyła kurs anestezji i sama robi zabiegi córce. Chce, by dziewczyna miała idealne ciało i twarz.

- Jestem zachwycona, że Hannah otwarcie powiedziała mi, że chce mieć botoks. Niektórych rodziców może to razić, ale uważam, że chronię w ten sposób córkę przed pokątnymi handlarzami. Lepiej, że ja jej wstrzykuję botoks niż miałaby to robić za moimi plecami.

Sarah uważa się za specjalistkę od botoksu. Wstrzykuje córce połowę dawki, jaką sama brała. Na razie zrobiła córce tylko dwa zastrzyki, ale na pewno na nich się nie skończy.

Sarah zwana jest lalką Barbie, bo ma już za sobą ponad sto operacji plastycznych. Co czyni ją rekorodzistką świata w tej niezwykłej dyscyplinie. Wydała na nie 500 tys. funtów (ok. 2,2 mln zł). Niedawno o swoim upodobaniu do operacji plastycznych mówiła w jednej z polskich stacji telewizyjnych.

Na e-fakt.pl przeczytaj także o nowych policzkach Madonny.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Wybrano Miss Operacji Plastycznych! Zobacz GALERIĘ!

W konkursie mogły stanąć wszystkie chętne panie, które spełniają dwa kryteria – są pełnoletnie i przeszły minimum jedną operację plastyczną, przy czym nie brano pod uwagę takich zabiegów kosmetycznych, jak wstrzyknięcie kolagenu czy botoksu.

Nastolatki coraz częściej idą pod nóż

Jedenastolatka korygująca sobie usta, pośladki, brzuch czy nos? Jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się to niemożliwe – szokowało i było obiektem szykanowania.

Polecane wideo

Komentarze (173)
Ocena: 5 / 5
anonim (Ocena: 5) 30.12.2012 16:19
Jaka ta baba jest chora... To że jej się operacja plastyczna nie udała to nie znaczy że córke też musi marnować... wygląda jak lafirynda z pod latarni koszmar ! TA dziewczyna ma przerąbane..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2011 17:04
chore baby
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2010 12:12
chore baby natyralne jest zawsze piękniejsze a w wieku 30 lat bedzie wygladać jak potwór
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2010 20:13
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2010 20:52
nie dość że sama z siebie zrobiła plastikową lalkę, to jeszcze z córki ją robi..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie