Przez ponad sześć miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży. Myślała, że ma problemy gastryczne

Kobieta podzieliła się swoją historią na TikToku.
Przez ponad sześć miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży. Myślała, że ma problemy gastryczne
Fot. screen TikTok (https://www.tiktok.com/@myleyjay)
07.03.2023

Do historii tej kobiety dotarł portal dailystar.co.uk. TikTokerka przez sześć i pół miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży, a wszelkie dolegliwości tłumaczyła problemami gastrycznymi. Myley Jay, o której mowa, jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na TikToku obserwuje ponad 27 tys. osób. Myley chętnie publikuje rożne filmiki, w których opowiada o swoim życiu. Jeden z jej najnowszych materiałów zrobił furorę w Sieci. Opowiedziała w nim o tym, jak przez ponad sześć miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży.

Zobacz także: Ma 61 lat i zaprezentowała się w ubraniach swojej 22-letniej córki. Internauci: „Jak bliźniaczki”

Przez ponad sześć miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży 

Jak przyznała Myley, miała wiele objawów, które świadczyłyby o ciąży. Ona jednak w ogóle nie brała pod uwagę, że może być w stanie błogosławionym. Kiedy odczuwała nudności, tłumaczyła to zjedzeniem śmieciowego pożywienia. Z kolie ruchy dziecka brała za burczenie w brzuchu. Nawet tego, że zaczęła przybierać na wadze, nie posądziła o potencjalną ciążę. Myślała, że jest to spowodowane faktem, że więcej jadła. 20-letnia wtedy Myley była pewna, że skoro stosuje antykoncepcję, nie może być w ciąży. Jakie było jej zdziwienie, kiedy okazało się, że niedługo przyjdzie na świat jej dziecko. Za namową swojej mamy wykonała test ciążowy, który dał wynik pozytywny. Następnie udała się do ginekologa, który potwierdził ten stan. Jak przyznała TikTokerka:

Moje okresy zaczęły się bardzo wydłużać, a potem całkowicie zniknęły. To było normalne dla tej metody antykoncepcji. Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ najwyraźniej wszystko działało. Później się okazało, że wcale nie. Po prostu byłam w ciąży.

Myley ma obecnie 28 lat i trójkę dzieci. Jak przyznała, cały czas robi testy, ponieważ boi się kolejnej nieplanowanej ciąży.

Zobacz także: Ona ma 22 lata, on – 65. Ich „smutne” nagranie z hotelu obejrzano prawie milion razy

Źródło: radiozet.pl 

@myleyjay i didn’t know i was pregnant for 6.5 months: story time 💕 #storytime ♬ original sound - myley j 💖

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2023 14:21
ja tez nie wiedzialem do piero do 7a misiac ze moja zona jest ciazy, Wy chowaliszmi razem dzidziusza teraz doroszla ma wlasnie dziecaki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 20:50
[link=https://www.wp.pl/]WP[/link]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 20:49
https://www.wp.pl/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 20:49
[url=https://www.wp.pl/]WP[/url]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 20:49
[url=https://www.wp.pl/]WP[/url]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie