Chcieli zostawić dziecko na lotnisku. Musieli się słono tłumaczyć

Ta para zamiast kupić dziecku bilet, chciała je porzucić…
Chcieli zostawić dziecko na lotnisku. Musieli się słono tłumaczyć
Fot. Unsplash (Ross Parmly, Jue Huang)
27.02.2023

Pewna para z Belgii wracała z podróży. Nie mieli jednak biletu dla swojego dziecka, postanowili więc zostawić syna na lotnisku w Tel Awiwie. Zdecydowali, że do Brukseli polecą bez niego. Jak podaje portal kobieta.gazeta.pl, pracownicy lotniska byli w szoku.

Zobacz także: Zrobiła córce makijaż na szkolną imprezę. Internauci podzieleni. „Dlaczego robisz to dziecku?”

Wózek z dzieckiem chcieli zostawić na lotnisku

31 stycznia na lotnisku w Izraelu doszło do szokującej sytuacji. Para, która wybierała się do Brukseli, świadomie zostawiła swoje dziecko na lotnisku przy stanowisku odprawy. Ci rodzice do kontroli paszportowej udali się już bez swojego syna. Kiedy pracownicy lotniska zauważyli wózek z porzuconym dzieckiem, od razu powiadomili służby. Jak się okazało, zatrzymana para nie kupiła biletu dla swojego dziecka. Kiedy przez pracownika lotniska zostali poproszeni o zapłacenie za podróż syna, zaczęli się kłócić. Następnie zostawili dziecko i planowali powrót do Brukseli już bez niego.

Personel lotniska wezwał policję. Gdy służby przybyły na miejsce, rodziców chłopca zatrzymano, po czym zabrano na przesłuchanie. Ostatecznie nie wiadomo, czy para z dzieckiem została wpuszczona na pokład samolotu. Nie podano także wieku chłopca. Jak podaje „The Times of Israel”, personel Ryanair wystosował specjalne oświadczenie, w którym możemy przeczytać: 

Wszyscy pracownicy byli w szoku. Nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego. Nie wierzyliśmy w to, co widzimy.

Zobacz także: Nie chcieli dzieci na swoim weselu. Ich zaproszenia wywołały spore poruszenie w Sieci

Polecane wideo

Czy proste włosy zawsze wyglądają lepiej? Zobacz wymowne porównanie
Czy proste włosy zawsze wyglądają lepiej? Zobacz wymowne porównanie - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.75 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 27.02.2023 23:53
Są tacy co zabijają dzieci. Na dobrą sprawę oni je tylko zostawili. Według mnie każdy powinien mieć prawo zrezygnować z bycia rodzicem bez konsekwencji prawno-materialnych, jeśli nie daje rady być rodzicem. Podobnie rzecz ma się z alimentami. Ktoś nie płaci, nie widuje się z dzieckiem - powinien mieć możliwość zrezygnowania z ojcostwa, macierzyństwa. Nie płaci alimentów, nie widuje się z dzieckiem, dziecko utrzymuje państwo/podatnicy, a później ono nie ma żadnych zobowiązań wobec takiego rodzica. Lepsze to niż poszukiwania jakie przeprowadza prokuratura, później rozprawy, zatrzymania, wyroki sądowe. Nikomu to nie służy.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 27.02.2023 23:43
Wg mnie chcieli tylko sami się odprawić, a potem wrócić nielegalnie po dziecko o i po sprawie. Janusze biznesu, a wyszedł przypal na skale światowa.
odpowiedz
Donia (Ocena: 5) 27.02.2023 23:37
Jestem przeciwniczką hormonalnej antykoncepcji. Myślę, że wystarczy jak kobieta kontroluje dni płodne. Można używać termometru owulacyjnego Cyclotest MySense do wyznaczania płodności
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 27.02.2023 23:21
Nie wiem, jak wy, ale ja podczas okresu nie używam od dawna podpasek. Od kiedy pierwszy raz kupiłam super chłonne tampony z gąbeczki Beppy, to nie ma opcji żeby podczas miesiączki używać czego innego
zobacz odpowiedzi (1)
. 😈 (Ocena: 5) 27.02.2023 23:14
Może pomyśleli, że będzie taka pózna aborcja i sluzby zrobią jak z bagażem zostawionym bez opieki-zostanie usunięty i zniszczony.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie