32-latka poszła na pierwszą w życiu randkę. Do tej pory nigdy się nie całowała

Miała pewne obawy przed spotkaniem, ale udało jej się pokonać lęk.
32-latka poszła na pierwszą w życiu randkę. Do tej pory nigdy się nie całowała
Fot. Unsplash (Priscilla Du Preez, Zane Persaud)
22.02.2023

Znalezienie prawdziwej miłości nie jest takie proste, szczególnie w przypadku kobiet, które wierzą, że pisany im jest „książę z bajki”. Właśnie takim myśleniem cechowała się 32-letnia Allora. Kobieta pierwszy raz poszła na randkę w wieku 32 lat. Filmik z przygotowań do spotkania opublikowała na TikToku.

Zobacz także: Odtworzyła słynny taniec „Wednesday”… na lodzie. Nagranie jest hitem Sieci

Poszła na pierwszą w życiu randkę w wieku 32 lat

Do historii tej kobiety dotarł nypost.com. 32-letnia Allora przyznała, że wierzyła, że pisany jest jej „książę z bajki”, a kobiety są po to, aby je ścigać. Wierzyła także, że w końcu nadejdzie wielki dzień, w którym spotka prawdziwą miłość. Przez wiele lat się to jednak nie zdarzyło, a Allora w tym czasie skupiła się na karierze. W końcu jednak kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zainstalowała aplikacje randkowe. Uznała, że musi sama podjąć pewne kroki, aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Niestety, pierwsze próby znalezienia miłości w Sieci zakończyły się niepowodzeniem. W końcu jednak udało jej się umówić na wymarzoną spotkanie z facetem. Filmikiem z przygotowań podzieliła się w Sieci. Aby dodać otuchy innym, na nagraniu przyznała:

Nie ma nic złego w chodzeniu na randki lub romansach na późniejszym etapie życia.

Filmik tej kobiety spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy życzyli jej powodzenia. Po spotkaniu Allora przyznała, że po raz pierwszy całowała się z facetem.

Zobacz także: Polonistka pokazała swoją stylizację na studniówkę. Jej nagranie robi furorę w Internecie

Żródło: radiozet.pl/nypost.com

@alloradannon And I like how my final look is like basically black leggings and a tee but THOUGHT WENT INTO IT OK? 🤦🏻‍♀️ #dating #firstdate #getreadywithme #nerdydating #nerdygirl #latebloomer #latebloomers #singlelife #single #terrifiedtogether ♬ original sound - Allora Dannon Campbell

Polecane wideo

Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach
Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Spermastycznie (Ocena: 5) 04.03.2023 23:35
Sperma
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 23.02.2023 12:32
A na te randki tak zapraszają, żeby lepiej kogoś poznać. Później rozczarowanie, jak się dowiesz od osób trzecich, że ktoś zaprosił cię na randkę, wydał tyle pieniędzy, a ty nie chcesz się pier. olic. I czar randki pryska.
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 22.02.2023 19:13
Pewnie jakaś dziewica konsekrowana w końcu poznała aktora. Może nawet przy odrobinie szczęścia, ktoś zrobił im zdjecie;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie