„Zostałam jednopiersiowcem”. Influencerce wybuchł 10-kilogramowy implant

Przygotuj się na dość… osobliwy widok.
„Zostałam jednopiersiowcem”. Influencerce wybuchł 10-kilogramowy implant
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/1800leavemaryalone/)
08.02.2023

O Mary Magdalene pisałyśmy w lutym zeszłego roku. Influencerka znana jest ze swojego uzależnienia od operacji plastycznych. Przeszła m.in. cztery korekty nosa, miała też wielokrotnie powiększane usta, pośladki i biust. Po jej piersiach w rozmiarze 38J niewiele już jednak zostało… A dokładnie połowa, bo jeden z 10-kilogramowych implantów Mary Magdalene po prostu wybuchł.

Polecamy także: „Będę się operować, dopóki nie umrę”. Poznajcie fanatyczkę ekstremalnej chirurgii plastycznej

Influencerce Mary Magdalene wybuchł jeden implant

Chorobliwe zamiłowanie kobiety do chirurgii plastycznej nie zmieniło się nawet po tym, gdy jednej ze swoich operacji omal nie przypłaciła życiem. Pacjentce zrobiono wówczas transfuzję krwi i uratowano tylko po to, by… zapisała się na kolejne zabiegi „upiększające”. Część z nich wykonywała podobno w Rosji, ponieważ lekarze z USA nie chcieli jej już operować.

Ostatnio Mary Magdalene ponownie naraziła swoje zdrowie. Jeden z jej 10-kilogramowych implantów wybuchł, a ona – jak sama się nazwała – została „jednopiersiowcem”. Choć internauci napisali jej w komentarzach, że powinna być wdzięczna za to, że przeżyła, ona podchodzi do całej sprawy z beztroską. Żartobliwie zaczęła nawet zastanawiać się, w jakim kierunku pójść: zostać z jedną piersią, czy w „wolne miejsce” wstawić dwie dodatkowe.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda fanka chirurgii plastycznej. To będzie mocny widok.

Polecane wideo

Chce mieć największe pośladki na świecie. Na zabiegi wydała majątek
Chce mieć największe pośladki na świecie. Na zabiegi wydała majątek - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.4 / 5
666 (Ocena: 5) 02.03.2023 22:58
Pass af
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2023 23:23
Smash
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2023 18:47
Jaka korzyść ma ludzkość z jej implantu ?.Pieniądze które wydała na niego mogły pójść na rozwój intelektualny ludzkości umożliwiający ludziom znalezienie sposobu na przetrwanie nadchodzących zmian na świecie ale zostały wydane na implant piersi.Implant piersi zatem u tej kobiety uratuje ludzkość przed wyginięciem z powodu zmian na Ziemi ?.Czy to kolejny sposób na przetrwanie lansowany przez Kapitalistów ?.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 08.02.2023 22:28
Nie mógł, bo go nie ma
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 14:57
Szkoda że mózg jej nie wybuchł ..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie