Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?

Kobieta przeszła metamorfozę. I to jaką!
Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?
Fot. pexels (Jonathan Borba)
22.01.2023

Zdjęcia z wesela zazwyczaj stanowią wspaniałą pamiątkę, do której z sentymentem wraca się po latach. Dla Eleny i Borisa fotografie ze ślubu stały się jednak źródłem ogromnej traumy. Para stała się pośmiewiskiem dla internautów z różnych zakątków globu, którzy określili ją „najgorzej dobranym małżeństwem”, a pannę młodą nazwali „najbrzydszą w historii”.

Polecamy także: Mąż zdradził mnie, gdy byłam w 5. miesiącu ciąży

Najbrzydsza panna młoda na świecie: metamorfoza

Wiele osób zwyczajnie załamałoby się po tak okrutnych komentarzach. Elenie i Borisowi również na początku nie było łatwo. Kobieta była skłonna zrezygnować z miłości i odejść od męża. On jednak postanowił zawalczyć o ich uczucie. Powiedział żonie, że nie obchodzą go opinie obcych ludzi i najważniejsze jest dla niego to, jak bardzo się kochają.

Przez wiele lat nie było wiadomo, co dzieje się u znanego na całym świecie małżeństwa. Pewien dziennikarz postanowił ich jednak odnaleźć i przekonać się, jak wygląda ich obecne życie. Okazało się wówczas, że para nadal jest razem, a Elena przeszła niesamowitą metamorfozę. Zaczęła uprawiać sport, schudła i poddała się operacjom, przez co dzisiaj kompletnie nie przypomina siebie sprzed lat.

Wymagało to wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy nad sobą, ale efekt był tego wart. Zwłaszcza że u swojego boku miała prawdziwe wsparcie – kochającego męża, który zawsze był u jej boku.

Polecamy także: Niesamowita metamorfoza. TikTokerka pokazała, jak wyglądała wcześniej

Polecane wideo

Ma 26 lat i… 9 mln fanów na Instagramie. „Piękność”
Ma 26 lat i… 9 mln fanów na Instagramie. „Piękność” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2023 21:01
I komuś też dokopalam jeszcze ale już nie pamiętam komu no było sporo tych sukcesów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2023 21:00
Cesarzowej sukcesy arcyksplans to uratowanie świata przed zagląda to był mój pierwszy sukces drugi dokopanie mocno innej biznes woman drugiej też dokopanie uni
odpowiedz
Kriper (Ocena: 5) 22.01.2023 22:42
🏿🏿🏿🏿🏿🏿🏿🏿 🏿🏿🏽🏽🏽🏽🏿🏿 🏽🏽🏽🏽🏽🏽🏽🏽 🏽⬜⬛🏽🏽⬛⬜🏽 🏽🏽🏽🏿🏿🏽🏽🏽 🏽🏽🏿🏽🏽🏿🏽🏽 🏽🏽🏿🏿🏿🏿🏽🏽‍‍ MINECRAFT 🍑🥦🍒
odpowiedz

Polecane dla Ciebie