Zafundowała sobie „tureckie zęby”. Internauci: „Zupełnie zbędny wydatek”

Ten zabieg jest coraz popularniejszy.
Zafundowała sobie „tureckie zęby”. Internauci: „Zupełnie zbędny wydatek”
Fot. Pexels (Rodolfo Clix)
14.01.2023

Turyści wybierają Turcję jako kierunek nie tylko swoich wakacji, lecz także miejsce, do którego jeżdżą po nowy uśmiech. Tamtejsze kliniki nie narzekają na brak klientów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie „tureckie zęby”. Czy uzyskane efekty są warte ekstremalnego piłowania własnych zębów? Postanowiła to sprawdzić pewna Holenderka.

Zobacz także: Kobieta od 10 lat próbuje usunąć z twarzy wypełniacze. „Jestem oszpecona”

Zdecydowała się na „tureckie zęby”. Efekt? „Wyglądam jak pirania”

Pewna kobieta z Holandii postanowiła wybrać się do Turcji po nowy uśmiech. Efektami zabiegu podzieliła się za pośrednictwem TikToka. Na filmiku możemy zobaczyć jej zęby przed, w trakcie i zaraz po. Chociaż Holenderka przyznała, że w pewnym momencie „wyglądała jak pirania”, efekt końcowy okazał się dla niej satysfakcjonujący. Mimo że kobieta jest zadowolona z rezultatów, internauci nie do końca rozumieją, dlaczego się za to zdecydowała. Pod filmikiem możemy przeczytać ich opinie:

Piękne były naturalne…. Szkoda że w dzisiejszych czasach ludzie biegną za oszukiwaniem się że coś sztucznego jest lepsze.

Pytanie co im brakowało.

A wystarczyłby ortodonta…

Zupełnie zbędny wydatek.

Internauci są pod wrażeniem zębów, jakie ta kobieta miała przed zabiegiem. Jak się okazało, one także nie były naturalne. Ta TikTokerka już wcześniej miała założone licówki, z których jednak nie była zadowolona. Wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na „tureckie zęby”:

Do wszystkich, którzy mówią, że już wcześniej miałam piękne zęby. Faktycznie wyglądały dobrze, ale były dla mnie udręką. Przez nie jedzenie smakowało chemicznie i wchodziło we wszystkie szczeliny.

Zobacz także: Wytatuował sobie imię dziewczyny. Jak przyznał, nie takiej reakcji z jej strony się spodziewał

Źródło: WP Kobieta 

@cea.cc Did my teeth in turkey 😳 #newteeth #crowns #turkey #istanbul #teeth #facings #hollywoodsmile ♬ original sound - Adam Ulanicki

Polecane wideo

Na te tatuaże zapanuje niebawem prawdziwy szał. Są oryginalne, urocze i bardzo kobiece
Na te tatuaże zapanuje niebawem prawdziwy szał. Są oryginalne, urocze i bardzo kobiece - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2023 19:41
Tak to już jest że jak dasz głupiemu człowiekowi pieniądze to zmarnuje je na coś na czym ani sam nic nie zyska ani ludzkość nic na tym nie zyska, jak dasz pieniądze mądremu to zainwestuje je w coś na czym sam zyska i zyskają inni ludzie.W Kapitaliźmie kapitał trafia często w ręce głupich ludzi, którzy odziedziczyli firmę czy doszli do wielkich pieniędzy na drodze oszustw i manipulacji w efekcie czego masę pieniędzy a co za tym idzie zasobów naturalnych jest marnowana a na rozwiązywanie światowych problemów i działania, które by mogły przynieść wszystkim ludziom nowe nieznane możliwości ciągle brakuje pieniędzy, cała światowa gospodarka jest obecnie skupiona na zaspakajaniu zachcianek głupich milionerów z których ludzkość nie ma żadnych korzyści zamiast na rozwiązaniu światowych problemow i odkrywaniu nowych możliwości dla wszystkich ludzi.Dlatego Kapitalizm to przepis na zagłade, niedługo zacznie brakować zasobów naturalnych a ludzkość nie będzie potrafiła nic z tym zrobić bo zamiast na rozwój intelektualny i nowe możliwości dla ludzkości wydawała pieniądze na przedsięwzięcia typu zęby tureckie.Ceny zaczną na całym świecie rosnąć i ponad połowa społeczeństwa zacznie żyć w skrajnej biedzie aż ludzie zaczną się wyrzynać o kawałek chleba.Ta prawdopodobnie będzie jeśli kapitalizm się utrzyma.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2023 18:42
i popraweczka co 10 lat, z pięć takich sesji przed nią xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie