Pokazywała na TikToku swoją walkę z trądzikiem. Została zablokowana

Trądzik to dość powszechny problem…
Pokazywała na TikToku swoją walkę z trądzikiem. Została zablokowana
Fot. Pexels, Unsplash
13.01.2023

Trądzik dotyka nie tylko młodzież. Coraz częściej jest to problem, z którym muszą się mierzyć także dorośli ludzie. Ciężko jest z nim walczyć, jeszcze ciężej całkowicie wyleczyć. Ta TikTokerka publikowała filmiki, na których pokazywała innym w jaki sposób radzi sobie z wypryskami. Popularna platforma usunęła jej konto, ponieważ uznała zamieszczane przez nią treści za makabryczne. Teraz przeprasza i ma nadzieję, że młoda kobieta nie zrezygnuje z korzystania z niej.

Zobacz także: „Wasze małżeństwo jest błędem”. Internauci nie wierzą w ich miłość z powodu różnicy wieku

16-latka została zablokowana za pokazywanie makabrycznych treści

16-letnia Eva Grant cieszy się dość dużą popularnością na TikToku. Dziewczyna używała swojego profilu głównie po to, aby dokumentować walkę z trądzikiem. Eva jest piękną młodą kobietą. Została Miss Teen Galaxy York, a już niedługo będzie brać udział w kolejnym konkursie piękności. Niestety, nie zawsze jej uroda była tak nieskazitelna, a ona pewna siebie. Przez bardzo długi czas walczyła z trądzikiem torbielowatym. Sytuacja była do tego stopnia poważna, że był w jej życiu taki moment, kiedy nie chciała nawet wychodzić z domu. Na szczęście udało jej się uporać z problemem i aby wesprzeć innych, opublikowała na swoim TikTokowym koncie filmiki z tego, jak wyglądała w trakcie leczenia. Niestety, platforma uznała jej treści za „makabryczne” i usunęła jej konto.

TikTok usunął jej konto. Teraz przeprasza

Eva Grant zdecydowała się nie odpuszczać tego tematu. Napisała e-mail do TikToka, który stanowił odwołanie od decyzji. Kiedy firma zweryfikowała całą sprawę, przywróciła jej usunięty profil i przeprosiła za całe zajście. Rzecznik aplikacji w rozmowie z radiem BBC powiedział:

Mamy nadzieję, że Eva nadal będzie korzystać z TikToka, aby wspierać innych oraz dzielić się swoją historią.

Zobacz także: Wytatuował sobie imię dziewczyny. Jak przyznał, nie takiej reakcji z jej strony się spodziewał

Źródło: radiozet.pl 

@porefectionx 💗💗💗 #pretty #beauty #porefection #beautiful #StumbleToVictory #innnerbeauty #foryourpage #beyou #pageant #missteenyorkgalaxy #galaxy #skin #pagaant #pageants #pageantuk #pageantsuk #foru ♬ Woah woaaah woaow whaaaaaaaat - Ethan Zinn

Polecane wideo

Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych
Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Zuzu (Ocena: 5) 13.01.2023 16:28
DZIEWCZYNY TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE NIWELUJĄ NAWET NAJOKROPNIEJSZY TRĄDZIK EIEM CO PISZĘ
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie