Nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Dostała od nich nietypowy prezent

Dzięki niemu utwierdziła się w przekonaniu, że cieszy się z takiego stanu rzeczy.
Nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Dostała od nich nietypowy prezent
Fot. Unsplash (Asma Alrashed)
25.12.2022

Pewna TikTokerka ze swoimi rodzicami nie rozmawia od ubiegłorocznych świąt, kiedy to postanowiła im wyznać, że jest homoseksualna. Jakie było jej zaskoczenie, gdy dostała od nich bożonarodzeniową kartkę. Jej treść pozostawia jednak wiele do życzenia.

Zobacz także: „Ludzka Barbie” nie przestaje zadziwiać. Tak teraz wygląda australijska „królowa chirurgii plastycznej”

TikTokerka dostała od rodziców nietypowy prezent

Boże Narodzenie nie dla wszystkich jest czasem, który spędza się w gronie rodziny. Pewna TikTokerka ze swoimi rodzicami nie rozmawia już od roku. Powodem było to, że powiedziała im o swojej orientacji seksualnej. Tym bardziej była zaskoczona, kiedy na początku grudnia dostała od rodziców świąteczną kartkę. Jej treść zaskoczyła ją jeszcze bardziej. Na świątecznej pocztówce, oprócz życzeń, było bowiem napisane:

Mamy nadzieję, że możesz ze sobą żyć.

TikTokerka skomentowała to w ostrych słowach:

Po pierwsze, żyje mi się dużo łatwiej, odkąd przestałam z nimi rozmawiać. Po drugie, moja matka dalej zachowuje się tak samo, a dając mi taki prezent, tylko przypomina mi, kim tak naprawdę jest. Tym samym upewniłam się, że podjęłam słuszną decyzję.

Nagranie tej kobiety w bardzo szybkim tempie obiegło Sieć i stało się viralem. Internauci są oburzeni zachowaniem jej rodziców. „To takie smutne” - możemy przeczytać komentarze pod filmikiem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina najlepszy prezent, jaki dostała od tragicznie zmarłego męża

@basilshome Friendly reminder to believe people when they show you who they are. #narctok #nocontact #holiday #holidaycard #badparents ♬ original sound - Basil’s home

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na zimę
Horoskop MIŁOSNY na zimę - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2024 20:47
Nie cierpię homosiow ale jej współczuję
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2022 00:07
Strasznie jej współczuje z7ebanych rodziców. Widocznie jej nie kochali i nie kochają, skoro się od niej odwrócili i to z tak głupiego powodu. A podobno rodzice kochają swoje dzieci bezwarunkowo...No cóż, ciemnogród nie zrozumie nigdy.
odpowiedz
Gośćiówa (Ocena: 5) 26.12.2022 20:42
Nom prawda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2022 10:15
Strasznie smutne, jak rodzic ocenia dziecko wg wlasnych kryteriow, poniza je i ciagle mowi, ze dziecko jest nie takie jak powinno byc. Rodzice, ktorzy tak robicie, przygotujcie sie, ze jelsi nie kochacie swojego dziecka bezwzglednie, ono nie bedzie chcialo kontaktu z wami, bo po co im ktos, kto ich ocenia, a nie kocha? Ktos kto nie wesprze, a bedzie tylko mowil co robi zle?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie