Ważyła 311 kilogramów, a dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!

Zobacz jej zdjęcia przed i po metamorfozie. Nie uwierzysz własnym oczom.
Ważyła 311 kilogramów, a dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!
Fot. TLC / Historie wielkiej wagi
06.12.2022

Program „Historie wielkiej wagi” kojarzy z pewnością wielu z was. Jedną z jego bohaterek - Christinę Phillips - być może również. Kobieta w krytycznym momencie swojego życia ważyła aż 311 kilogramów. Po tamtej osobie nie ma już jednak śladu. Dzisiaj 32-latka prezentuje się zupełnie inaczej.

Zobacz także: Żywy Ken stał się żywą Barbie. „Od dzisiaj mam na imię Jessica”

Christina Phillips schudła 227 kilogramów. Zdjęcia przed i po

Zgłoszenie się do programu „Historie wielkiej wagi” okazało się dla Christiny Phillips nie tylko przełomową decyzją, ale przede wszystkim czynnikiem ratującym jej życie. W wieku 22 lat kobieta ważyła już bowiem ponad 300 kg, a jej codzienność upływała w cierpieniu. - Większość czasu spędzała uziemiona w mieszkaniu. Przejście kilku kroków było wyzwaniem, podobnie jak najprostsze codzienne aktywności, podczas których musieli jej asystować bliscy. Już sama podróż do Houston, gdzie realizowany jest program, była przedsięwzięciem logistycznym – czytamy na serwisie plotek.pl.

Pod opieką doktora Nowzaradana Christina przeszła jednak ogromną metamorfozę. Najpierw zrzuciła kilka kilogramów, by móc poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Do tego doszły oczywiście specjalistyczna dieta oraz aktywność fizyczna. - Po drodze zdarzały się kryzysy. Pacjentka panicznie bała się efektu jo-jo i gdy jej waga, po początkowym, gigantycznym spadku, zatrzymywała się na konkretnej wartości, ona sama przestawała jeść. Głodówki trwały nieraz po kilka dni. Później uczestniczka show odzyskała kontrolę i chudła wolniej, za to zdrowo – dodaje serwis.

Dzisiaj waga 32-latki wskazuje na 84 kilogramy, ona zaś po raz trzeci została mamą.

W naszej galerii zobaczycie, jak kobieta wygląda po zrzuceniu rekordowych 227 kilogramów. Prezentuje się jak zupełnie inna osoba!

Polecane wideo

„Najpiękniejsza twarz w historii wszystkich edycji TOP MODEL”. Zgadzacie się z tym?
„Najpiękniejsza twarz w historii wszystkich edycji TOP MODEL”. Zgadzacie się z tym? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 06.12.2022 10:10
Utylizacja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie