Andrew Tate ma miliony obserwujących. Jest najbardziej szkodliwym influencerem w Sieci

Jego wypowiedzi szokują.
Andrew Tate ma miliony obserwujących. Jest najbardziej szkodliwym influencerem w Sieci
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cobratate/)
21.08.2022

Andrew Tate ma kontrowersyjne poglądy, którymi dzieli się w mediach społecznościowych. Przekonuje m.in., że uderzenie partnerki jest uzasadnione w niektórych przypadkach. Powstała petycja o usunięcie go z mediów społecznościowych. Czy przyniesie to oczekiwane efekty?

Zobacz także: Odra jest zatruta. Pacjenci opisują objawy po kontakcie ze skażoną rzeką

Andrew Tate – kim jest?

Andrew Tate to 35-letni amerykański bokser. W 2016 roku był jednym z uczestników programu „Big Brother”. Został jednak usunięty z formatu, kiedy w sieci pojawiło się wideo, na którym bije pasem kobietę. Wyjaśniał wówczas, że działo się to za zgodą partnerki. W świetle obecnych wydarzeń nabiera to jednak innego wydźwięku.

O byłym bokserze teraz znowu zrobiło się głośno za sprawą kontrowersyjnych poglądów względem kobiet, które głosi. Internauci są oburzeni tym, co Andrew Tate promuje - influencer twierdzi m.in., że kobieta jest własnością mężczyzny.

Szokujący jest także fakt, jak dużą popularnością się cieszy. Na Instagramie obserwuje go prawie pięć milionów użytkowników.

Influencer pozwala sobie na dużo – kpiny z depresji czy samobójstw to wierzchołek góry lodowej. Co ciekawe, Tate oferuje mężczyznom szkolenia m.in. w temacie relacji damsko-męskich.

Petycja o usunięcie Andrew Tate’a z internetu

Internauci nie kryją swojego oburzenia dla rosnącej popularności influencera oraz dla propagowanych przez niego treści. Inni internetowi twórcy uważają go za szkodliwego i chcą, aby jak najszybciej usunięto go z mediów społecznościowych. Jak na ironię, inne konta są usuwane lub blokowane za nieodpowiednie treści, a konto Andrew Tate’a miewa się póki co bardzo dobrze.

Zobacz także: „On ją na pewno zdradza”. TikTokerka plus size o ohydnych opiniach, które słyszy na temat swojego związku

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emory Andrew Tate III (@cobratate)

Źródło: ofeminin.pl

Polecane wideo

Ważą tyle samo, ale mają zupełnie inne ciała. 12 fotodowodów, że waga to tylko liczba!
Ważą tyle samo, ale mają zupełnie inne ciała. 12 fotodowodów, że waga to tylko liczba! - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 4.48 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2022 17:32
dobrze mowil o Londynie. miasto ktorym nalezy gardzic. nie da sie jako kobieta wyjsc normalnie w nocy do sklepu czy pracy a za kazdym razem beda cie mendy zaczepiac agrysywnie nawet jak ubierzesz sie w worek od ziemniakow. co chwile kradna i co chwile kogos bija. okropne zdeprawowane miasto.
odpowiedz
Mmm (Ocena: 5) 27.08.2022 19:57
A taka cardi bi to co? Nijakie jej nie banuja. Nie zgadzam się ze wszystkim co ten facet gada ale w wiekszosci ma racje. Jestem kobieta.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 25.08.2022 18:47
"Najbardziej szkodliwy influencer w sieci"???? Facet często gada głupoty, ale nie jest bardziej szkodliwy od typowej feministki, które wpajają człowiekowi propagandę a ich konta nie są usuwane...
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 24.08.2022 16:37
Zakocha sie w takiej , ktora jego tok rozumowania obroci o 180 stropni , cala jego filozofia pojdzie sie j.....bac. On bedzie pod pantoflem
odpowiedz
pajac (Ocena: 1) 22.08.2022 15:43
chlop prawde mowi a ludzie w szoku
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie